شمال برگ ShomalBarg.ir

تبدیل فضای مجازی به چاقوی دولبه

تبدیل فضای مجازی به چاقوی دولبه

به گزارش شمال برگ از گیلان كارشناس اجتماعی فرماندهی هنگ مرزی آستارا اظهار داشت: در عصر كنونی فضای مجازی به چاقوی دولبه تبدیل گشته است.


سرگرد محمود یوسفی در جلسه هم اندیشی با فعالان فضای مجازی غرب گیلان، ضمن قدردانی از عملکرد مطلوب فعالان فضای مجازی در شهرستان، اظهار نمود: کامپیوتر و اینترنت و تمام ابزارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات، ابتدا در ذهن و تصمیم مبدعان و مخترعان، با هدف خدمت به نوع بشر و ساده سازی و افزایش کیفیت زندگی انسان، طراحی و تولید شده اند.
وی با اشاره به اینکه این فضا در عمل به چاقوی دو لبه تبدیل گشته است، افزود: این تکنولوژی سعادت و شقاوت را هم زمان با هم به ارمغان می آورند.
سرگرد یوسفی اضافه کرد: با روی کار آمدن فضای مجازی برخی ها برای خود مشاغل جدیدی در کنار افزایش فالوور و تأمین امنیت صفحات شبکه های اجتماعی بوجود آورده اند که مردم می توانند با اندک مطالعه و اقداماتی چون رمز دوم با کاراکترهای پیچیده، این امنیت را خودشان به وجود آورند.
وی افزود: به همه کاربران سفارش می شود از عرضه اطلاعات شخصی به این افراد اجتناب کنند چون که تضمین مطلق امنیت فضای مجازی دروغی بیش نیست.
کارشناس اجتماعی فرماندهی هنگ مرزی آستارا در ادامه از فعالان شبکه های اجتماعی و فضای مجازی شهرستان در زمینه انعکاس عملکرد، اخبار و گزارش های هنگ مرزی قدردانی نمود و خاطرنشان کرد: باز نشر محتوای آموزشی و انتشار آن در فضای مجازی، مخاطبان را از فرصت ها و چالش های موجود آگاه می سازد و زمینه ایجاد فضای امن و مناسب در فضای مجازی را برای کاربران به ارمغان می آورد.
به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، در انتها مدیران و نمایندگان کانال ها به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود در زمینه استفاده بهینه از فضای مجازی و کاهش صدمه های متعارف و نامتعارف پرداختند.
1399/03/11
13:51:25
5.0 / 5
2761
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg