شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیركل كانون پرورش فكری مازندران خبر داد

تشكیل كمیته كودك و نوجوان در هفته دفاع مقدس

تشكیل كمیته كودك و نوجوان در هفته دفاع مقدس

به گزارش شمال برگ مازندران مدیركل كانون پرورش فكری مازندران از تشكیل كمیته كودك و نوجوان در هفته دفاع مقدس در این استان آگاهی داد و اظهار داشت: برنامه های گوناگون فرهنگی، هنری و ادبی برای برنامه های گرامی داشت سالروز فتح خرمشهر پیش بینی شده است.


محمدعلی یزدان شناس با بیان این خبر اظهار نمود: با تشکیل ستاد گرامی داشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس استان، کمیته کودک ونوجوان هفته دفاع مقدس در این اداره کل شکل گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران، وی اشاره کرد: انتقال مفاهیم دفاع مقدس به کودکان و نوجوانان از حساسیت و ارزش ویژه ای برخوردار است، به همین دلیل توجه به کیفیت اجرای برنامه ها و مفاهیم مورد نظر همیشه مورد توجه کارشناسان کانون بوده است.
مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران اظهار داشت: در مجموع ۲۳۶ برنامه در حوزه کودک ونوجوان با "فتح خرمشهر" پیش بینی شده است که از این میان ۱۷۳ برنامه فرهنگی، ۳۷ برنامه هنری و ۲۶ برنامه ادبی است.
یزدان شناس اشاره کرد: با توجه وضعیت ویروس کرونا و تعطیلی مراکز فرهنگی هنری کانون، این برنامه ها در بستر فضای مجازی به صورت تولید محتوای فرهنگی اجرا می شود.
وی تصریح کرد: برنامه های کمیته کودک و نوجوان ستاد هفته دفاع مقدس ویژه سال ۹۹ به صورت فرآیندی تا آخر سال در مراکز فرهنگی هنری به اجرا در خواهند آمد.
منبع:

1399/02/31
16:09:54
5.0 / 5
2858
تگهای خبر: تولید , كیفیت , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg