شمالبرگ ShomalBarg.ir

توزیع 2 هزار بسته معیشتی در روز میلا امام حسن مجتبی (ع) در نور

توزیع 2 هزار بسته معیشتی در روز میلا امام حسن مجتبی (ع) در نور

شمال برگ: مازندران دومین رزمایش بزرگ مواسات، همدلی و كمك مومنانه سپاه شهرستان نور با رمز یا امام حسن مجتبی (ع) در روز میلاد با سعادت این امام همام اجرا شد كه این رزمایش با حضور ائمه جمعه نور و ایزدشهر، فرمانده سپاه شهرستان، فرماندار، بخشداران، شهرداران، مسئولین ادارات، بسیجیان و خانواده های شهدا در سپاه ناحیه نور برگزار شده است.


حجت الاسلام قنبرعلی احمدی در دومین رزمایش بزرگ مواسات، همدلی و کمک مومنانه سپاه شهرستان نور اظهار نمود: بر طبق دستور مقام معظم رهبری پیش از ماه مبارک رمضان رزمایش مواسات و همدلی با هدف کمک به اقشار کم درآمدو لطمه دیده از بیماری ویروس کرونا وهمچنین نیازمندانی که درطول سال مورد حمایت قرارمی گرفتند، آغاز به فعالیت کرد.
وی با اشاره به اینکه در امتداد این رزمایش، مواسات و همدلی بسیار خوبی صورت گرفته است، اشاره کرد: در امتداد رزمایش کمک مومنانه، مواسات و همدلی بسیار خوبی در تمام کشور، خصوصاً شهرستان نور بین مردم، مسئولین، نیروهای بسیجی و خیرین خلق شد که بسیار ستودنی است.
دستگیری از نیازمندان و فقرا روش و منش دوده (ع) است
امام جمعه شهرستان نور با اشاره به اینکه مرحله دوم رزمایش در روز میلاد با سعادت کریم دوده (ع) انجام می شود، اشاره کرد: روش و منش همه دوده (ع)به ویژه امام حسن مجتبی (ع) در دستگیری از نیازمندان و فقرا است.
حجت الاسلام احمدی با اعلان اینکه در مرحله دوم رزمایش ۲هزار بسته معیشتی تقدیم افراد نیازمند می شود، اضافه کرد: تمامی مردم، خیرین و متمولین نقش بسیار پررنگی را درشادکردن دل نیازمندان در این رزمایش ایفاکردند که امیدواریم همه آنها مورد رضای خداوند قرار گرفته باشد.
وی ضمن تقدیر ازاطلاع رسانی اصحاب رسانه و خبرنگاران اظهار داشت: این قشر زحمت کش که در این ایام تمام تلاش خودرا در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی انجام دادند تا تمامی اخبار به صورت دقیق در اختیار همگان قرار گیرد. اساسا یکی از برنامه هایی که موجب حضور همه خصوصاً خیرین در صحنه شد، زحمات جهادی اصحاب رسانه بوده است.
سپاه در همه زمان های حساس یاور مردم بود
سرهنگ سیدنعمت اسدی نیز در ادامه این رزمایش اظهار نمود: از روز اول مبارزه با بیماری ویروس کرونا مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان و مسئولین و خیرین پای کار آمدند که در رزمایش ایثار ۲ هزار ۸۸۲ بسته معیشتی تا نیمه شعبان تقدیم نیازمندان و قشرآسیب پذیر شد.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه این بیماری لطمه های زیادی را به بیشتر خانواده ها وارد کرده است، اشاره کرد: ۲ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در مرحله اول اول رزمایش مواسات وهمدلی کمک مومنانه هر یک به ارزش ۳۰۰ هزار تومان بین نیازمندان توزیع شد.
فرمانده سپاه شهرستان نور با اعلان اینکه در در این رزمایش کرامت و حرمت نیازمندان حفظ می شود، اشاره کرد: ۲ هزار بسته معیشتی در دومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی بین اقشار هدف گذاری شده توزیع خواهد شد.
سرهنگ اسدی با اشاره به اینکه سپاه در همه زمان های حساس یار و یاور مردم بوده است، اضافه کرد: امیدواریم به یاری خدا و با کمک مردم بتوانیم در روز عید سعیدفطر۲ هزار بسته معیتشی دیگر را هم بین جامعه شناسایی شده توزیع نماییم.

1399/02/21
23:12:49
5.0 / 5
3126
تگهای خبر: مازندران , نور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg