شمالبرگ ShomalBarg.ir
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی خبر داد

آغاز عملیات اجرایی سد زارم رود ساری امسال

آغاز عملیات اجرایی سد زارم رود ساری امسال

به گزارش شمال برگ مازندران نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات پروژه سد زارم رود ساری امسال اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به مذاكرات صورت گرفته با رئیس سازمان برنامه و بودجه و انجام اقدامات لازم شاهد شروع عملیات اجرایی این پروژه در سال جدید خواهیم بود ازاین رو با این اقدام مهم مشكل آب آشامیدنی ساری و میاندرود مرتفع خواهد شد.


دکتر علی بابایی کارنامی در گفتگو با ایسنا با بیان اینکه با عنایت به مذاکرات صورت گرفته با دولت در سال ۹۹ در جهت اتمام هرچه سریعتر پروژه نیروگاه زباله سوز ساری ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است، اظهار نمود: با این تخصیص اعتبار باید شاهد افتتاح این پروژه مهم در ماه های آتی باشیم.
وی با اشاره به اینکه تحقیق و تفحص جزو وظایف نظارتی مجلس شورای اسلامی و نمایندگان است، خاطرنشان کرد: با عنایت به نقش نظارتی مجلس شورای اسلامی و وجود بازوان نظارتی همچون دیوان محاسبات و اصل ۹۰ ازاین رو تحقیق تفحص از نهادهای گوناگون همچون شهرداری ها در حیطه وظایف و اختیارات نمایندگان مردم قرار دارد.
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: منتخبین مردم با عنایت به وظایف و عهدی که دارند، تحقیق تفحص از شهرداری ها را در بزنگاه هایی که محل اختلاف است، پیگیری می کنند.
بابایی کارنامی خاطرنشان کرد: ما منتخب مردم و اقشار صدمه پذیر جامعه هستم و تا آخرین روز از دوران نمایندگی در مجلس شورای اسلامی پیگیر مطالبات مردم خواهم بود.1399/02/16
23:16:55
5.0 / 5
3311
تگهای خبر: ساری , شهرداری , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg