شمالبرگ ShomalBarg.ir
استاندار گیلان مطرح كرد:

جوانان پرچمدار خدمت رسانی به نیازمندان و زمینه ساز همدلی اجتماعی

جوانان پرچمدار خدمت رسانی به نیازمندان و زمینه ساز همدلی اجتماعی

به گزارش شمال برگ از گیلان استاندار گیلان اظهار داشت: جوانان در بحران كرونا كادر درمانی را تنها نگذاشتند و مشتاقانه در عرصه سلامت ورود كردند به شكلی پرچمدار خدمت رسانی به نیازمندان و زمینه ساز همدلی اجتماعی شدند.


ارسلان زارع امروز در جلسه ساماندهی جوانان که در سالن غدیر استانداری تشکیل شد، اظهار نمود: جوانگرایی شعار مبنایی جمهوری اسلامی ایران است، تاریخ انقلاب نمایانگر همین مساله است.
استاندار گیلان اضافه کرد: اعتماد به جوانان چه در سالهای جنگ و چه در سایر عرصه ها همواره نتایج درخشانی را داشته است و حتی مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به نقش آفرینی جوانان در عرصه های گوناگون تاکید دارند.
وی اظهار داشت: دولت تدبیر و امید هم بر بکارگیری ظرفیت جوانان تاکید دارد و باید در این راستا تلاش نماییم چونکه هیچ وقت از اعتماد به توانمندی جوانان پشیمان نمی شویم. از همه مدیران انتظار داریم که از ظرفیت مستعد جوانان گیلانی بیشتر از پیش بهره مند شوند.
استاندار گیلان اظهار داشت: جوانان در بحران کرونا کادر درمانی را تنها نگذاشتند و مشتاقانه در عرصه سلامت ورود کردند به شکلی پرچمدار خدمت رسانی به نیازمندان و زمینه ساز همدلی اجتماعی شدند.
وی با اشاره به اینکه در ماه رحمت الهی هر چقدر میتوانیم به خودسازی بپردازیم، خاطرنشان کرد: مدیران اجرایی از فعالیت و مشارکت جوانان بهره مند شوند چونکه جوانان به جهت افکار پویا و ذهن خلاق می توانند راهکارها و ایده های خوبی ارائه دهند.
زارع با اشاره به اجرای رزمایش مواسات و همدلی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از تکرار خدمت رسانی ها به دنبال فرمان مقام معظم رهبری تصمیم گرفتیم خدمت رسانی ها به صورت متمرکز با مشارکت جوانان انجام گیرد.
استاندار گیلان با اشاره به اینکه کمیته ای برای شناسایی افراد نیازمند تشکیل شده، خاطرنشان کرد: همت جوانانه و کمک مومنانه بگونه ای تقسیم بندی شود که همه نیازمندان بسته معیشتی را دریافت نمایند.
وی افزود: از اداره کل ورزش و جوانان انتظار دارم که مدام پیگیری کنند تا اهداف مشخص شده دنبال شود و در این راستا از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد هم بهره مند شوید.1399/02/07
13:06:23
5.0 / 5
2916
تگهای خبر: دریا , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg