شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیر امور برق شهرستان جویبار:

امنیت، نیازی بنیادین و پایدار می باشد

امنیت، نیازی بنیادین و پایدار می باشد

به گزارش شمال برگ مازندران مدیر امور برق شهرستان جویبار اظهار داشت: امنیت، نیازی بنیادین و پایدار و خواسته برحق مردم است و برق در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، رفاه و امنیت جامعه تاثیر به سزایی دارد.


رضا حاجی کلایی بامداد امروز در نشست با فرمانده و معاونین نیروی انتظامی شهرستان جویبار با اشاره به اهمیت برق در جامعه و زندگی روزمره مردم اظهار نمود: قطع لحظه ای از جریان برق برای مردم غیر قابل تصور بوده و تمایل بسیار عالی و سازنده برق و نیروی انتظامی در افزایش سطح امنیت مردم و جامعه بسیار اثر بخش است.
وی اشاره کرد: اهمیت وجود امنیت در زندگی جمعی تا حدی است که همگام با سلامت و ضامن بقا و پایداری جامعه سالم قرار خواهد گرفت.
مدیر امور برق جویبار تصریح کرد: فقر اقتصادی، خشونت خانوادگی، بی اعتمادی، هویت خواهی، تبعیض، نظام تامین اجتماعی، جنایات سازمان یافته، مسائل زبان و بیماری ها، اختلالات روانی ازعناصر اصلی امنیت اجتماعی در ایران است.
حاجی کلایی اظهار داشت: انسجام گروهی، نظم عمومی، سلامت و مهارت افراد، امید به زندگی و امنیت هویت از مولفه های امنیت اجتماعی در ایران بوده که نقش مهمی در بقاء و بالندگی ملت ها دارد.
وی با اشاره به اینکه زندگی سالم و اجتماعی مهمترین و اولین راهکار برای حفظ ثبات امنیت اجتماعی است، یاد آورشد: در اسلام، سخت ترین مجازات ها برای کسانی در نظر گرفته شده که امنیت جامعه را به خطر می اندازند.
مدیر امور برق جویبار نقش مشارکت مردم در برقراری امنیت را از عوامل موثر دانست و اضافه کرد: مسئله امنیت اجتماعی بعنوان یک امر اجتماعی بطور کامل وابسته به مشارکت مردم است که در کنار مسئولیت دولت بسیار باارزش و موثر بوده و می تواند در پیش گیری از وقوع جرم اثر گذار باشد.
فرمانده نیروی انتظامی جویبار نیز در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه تعامل سازنده ای بین مجموعه نیروی انتظامی با امور توزیع برق جویبار وجود دارد، اظهار نمود: مجموعه نیروی انتظامی جویبار برای حفظ امنیت و پیش گیری از جرائم کوشش های بسیار خوبی انجام داده و درمورد سرقت سیم و تجهیزات برق همکاری خوبی با برق جویبار داشته است.
وی اشاره کرد: امور برق جویبار علاوه برحسن ارتباط، همکاری صمیمانه جهت دستگیری سارقان لوازم و تجهیزات برقی داشته و امیدواریم با کوشش های خوب که صورت می گیرد میزان سرقت ها کاهش پیدا کند.
فرمانده نیروی انتظامی جویبار تصریح کرد: سرقت سیم های شبکه 50 مورد در سال 98 و 21 مورد در سال 99 رخ داد که در مجموع پارسال 23 نفر و در سال 99 نیز 4 نفر در این ارتباط دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
گفتنی است در این جلسه از فرمانده و دست اندرکاران نیروی انتظامی جویبار که در دستگیری سارقان سیم ها و تجهیزات برق کوشش های شبانه روزی و ایثارگرانه داشتند با اهدا لوح قدردانی گردید.
منبع:

1399/02/06
22:03:58
5.0 / 5
3162
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg