شمالبرگ ShomalBarg.ir

اورژانس گیلان فیلم انتشار یافته در فضای مجازی را تكذیب نمود

اورژانس گیلان فیلم انتشار یافته در فضای مجازی را تكذیب نمود

به گزارش شمال برگ از گیلان رئیس اورژانس گیلان ضمن تكذیب شایعه مبتلاشدن جوان لاهیجانی به كرونا اظهار داشت: فیلم انتشار یافته در فضای مجازی درباره انتظار یك جوان كرونایی برای رسیدن اورژانس شایعه است.


پیمان اسدی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی در خصوص انتظار جوان لاهیجانی مبتلا به كرونا برای رسیدن اورژانس، این مساله را تكذیب نمود.
وی با اعلان اینكه روز گذشته ساعت ۱۳: ۱۸ در تماس تلفنی حادثه تصادفی در لاهیجان به اطلاع اورژانس گیلان رسانده شد، اضافه كرد: بر طبق مستندات موجود (سیستم اتوماسیون عملیاتی) تیم فوریت های پزشكی لاهیجان با سرعت و در مدت زمان مطلوب در محل حادثه حاضر شد.
رئیس اورژانس گیلان با اشاره به اینكه بنا بر اظهارات شاهدان عینی در محل حادثه، برخورد یك دستگاه خودروی پیكان به عابر پیاده سبب آزار به عابر شد و راننده خودرو نیز متواری شد، اظهار داشت: تكنسین های اورژانس ۱۱۵ اقدامات پیش بیمارستانی لازم را درباب جوانی ۳۳ ساله كه از ناحیه ستون فقرات كمری گرفتار لطمه شده بود را انجام داده و مصدوم را به بیمارستان پیروز لاهیجان انتقال دادند.
وی ضمن تكذیب این خبر، از مردم فهیم گیلان خواست اخبار و اطلاعات را از منابع معتبر پیگیری كرده و از انتشار اخباری كه از صحت آن اطمینان ندارند، اجتناب كنند.
اسدی اشاره كرد: انتشار چنین اخباری در فضای كنونی جامعه كه كادر درمان در حال ارائه خدمت رسانی و مقابله با ویروس كرونا هستند و پرسنل فوریت های پزشكی نیز، خط مقدم جبهه درمان وزارت بهداشت و درمان هستند، خستگی ماموریت ها را برای همكاران بنده می افزاید و احساس ناامنی را در جامعه به وجود می آورد.
منبع:

1399/01/30
16:19:37
5.0 / 5
2937
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg