شمال برگ ShomalBarg.ir

تولید بیشتر از 5 میلیون لوازم بهداشتی در مازندران برای مقابله با كرونا

تولید بیشتر از 5 میلیون لوازم بهداشتی در مازندران برای مقابله با كرونا

به گزارش شمال برگ مازندران فرمانده سپاه كربلا مازندران با اشاره به اینكه بیشتر از ۵ میلیون قطعه بهداشتی در مازندران برای مقابله با بیماری كرونا تولید شده است، اظهار داشت: مردم مازندران تابحال بیشتر از ۷۰ میلیارد تومان برای مبارزه با بیماری كرونا انفاق كردند.


سردار محمدحسین بابایی عصر امروز در نشست خبری رزمایش كمك مومنانه كه در سپاه كربلا مازندران برگزار شد، با اشاره به اینكه نیروهای بسیجی ما در همان ابتدای شیوع بیماری كرونا در بخش های مختلف ساماندهی شدند و برای مقابله با این ویروس شتافتند، اظهار نمود: ما باید از موضوعات بیماری كرونا درس بگیریم و از خداوند بخواهیم كه به ما كمك نماید تا بتوانیم این ویروس منحوس را هرچه سریع ریشه كن نماییم.
وی با اشاره به اینكه بیشتر از ۶۰۰ كارگاه خیاطی در استان مازندران با مجوز بسیج جامعه پزشكی برای مقابله ویروس كرونا در حال فعالیت هستند، خاطرنشان كرد: بیشتر از هزار خیاط در این كارگاه مشغول فعالیت هستند و توانستند تابحال نیاز روانی مردم را تأمین كنند و بخش اعظمی از طریق اندازی این كارگاه ها توسط خیرین شكل گرفته است.
فرمانده سپاه كربلا مازندران با اشاره به اینكه در كارگاه های ما بیشتر از ۵ میلیون لیتر محلول ضدعفونی تولید شده است، تصریح كرد: تولید مواد ضد عفونی در سایز های مختلف بوده كه می توان از آن برای ضدعفونی كردن دست، سطوح و غیره بهره برد كه این محلول در برخی از مناطق مازندران هم مورد استفاده قرار گرفت و همه ابزارهای آن كاملا مردمی بوده است.
سردار بابایی با اشاره به اینكه ۵ كمیته برای رزمایش كمك مومنانه در استان تشكیل دادیم، اظهار داشت: این كمیته ها شامل كمیته های فرهنگی و رسانه، آماد و پشتیبانی، مالی، رصد و شناسایی نیازمندان و فقرا و كمیته اجرایی می باشد.
وی با اشاره به اینكه در كل استان ۱۲ هیئت مذهبی در روزهای ماه مبارك رمضان هر كدام از آنها ۱۰۰۰ بسته معیشتی را برای نیازمندان و فقرا در نظر گرفتند، اضافه كرد: این هیئت ها در مجموع ۱۲ هزار بسته معیشتی را در روزهای ماه مبارك رمضان در میان نیازمندان و فقرا تقسیم خواهند كرد.
فرمانده سپاه كربلا مازندران در مورد كمیته مالی رزمایش كمك مومنانه هم عنوان كرد: مردم می توانند كمك های نقدی خویش را برای رزمایش كمك مومنانه به شماره حساب ۶۸۰۹۷۱۰۱۲۳۴۰۰۰۰۱ و شماره كارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۱۰۰۷۲ به نام مجمع خیرین محرومیت زدایی واریز نمایند و به غیر از شماره های مذكور شماره ه حساب دیگری وجود ندارد.
سردار بابایی در انتها با اشاره به اینكه طبق فرمایش امام خمینی (ره) مردم ما مردم بسیار ارزشمندی هستند، خاطرنشان كرد: مردم مازندران در مبارزه با بیماری كرونا نشان دادند كه در همه زمینه ها بخصوص كمك های خدا پسندانه هیچگاه دریغ نكردند چونكه خودمان عینا در این روزها كمك های آنها را مشاهده كردیم و امید داریم با این همت ها هرچه سریع تر این ویروس منحوس را شكست دهیم.1399/01/29
20:30:13
5.0 / 5
3067
تگهای خبر: تولید , زمین , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg