شمال برگ ShomalBarg.ir
احمدی لاشكی:

انتشار كرونا در استان مازندران رو به كاهش است

انتشار كرونا در استان مازندران رو به كاهش است

به گزارش شمال برگ یك عضو مجمع نمایندگان استان مازندران اظهار داشت كه با عنایت به گزارش رسیده از فرمانداران استان و استاندار شیوع كرونا در مازندران و آمار مبتلایان رو به كاهش است اما نگرانی های وجود دارد.


قاسم احمدی لاشكی در گفت و گو با ایسنا درباب آخرین وضعیت استان مازندران از نظر میزان مبتلایان به كرونا اظهار داشت: طبق جلسه ای كه امروز استاندار مازندران با فرمانداران در ویدئو كنفرانسی داشت ارزیابی ها نشان میدهد كه آمار مبتلایان و میزان شیوع ویروس كرونا در استان رو به كاهش است اما این نگرانی وجود دارد كه با بازگشت به شرایط عادی و ورود مسافران با افزایش مبتلایان رو به رو باشیم.
وی ادامه داد: طی چند روز اخیر تعدادی مسافر به استان آمدند منتظریم تا ببینیم كه چقدر در آمار مبتلاشدن تاثیر داشتند امیدواریم مشكلی ایجاد نشود نظرمان این است كه بهتر است برداشتن قرنطینه های استان با رعایت بیشتری صورت گیرد. تا خدای نكرده باز شدن شرایط و آزاد كردن فضا موجب شیوع مجدد و افزایش ویروس در استان نشود.
نماینده نوشهر در مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت امكانات و اقلام بهداشتی و بیمارستانی در استان مازندران اظهار داشت: نمی توان بگویم كه به صورت مطلق راضی هستیم اما رضایت نسبی وجود دارد و امكانات استان داده می شود جا دارد از خیرین تشكر كنم كه به كمك دولت آمدند البته كه دولت، ستاد ملی مبارزه با كرونا و شخص وزیر بهداشت و درمان عملكرد خوبی داشته امیدواریم هر چه سریعتر آرامش به جامعه برگردد.1399/01/24
22:45:33
5.0 / 5
3504
تگهای خبر: مازندران , نوشهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg