شمال برگ ShomalBarg.ir
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان تاكید كرد

ضرورت تشدید نظارت ها در توزیع محصولات بهداشتی

ضرورت تشدید نظارت ها در توزیع محصولات بهداشتی

به گزارش شمال برگ از گیلان معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان بر ضرورت تشدید نظارت ها تصریح كرد و اضافه كرد: قیمت ملزومات بهداشتی كاهش یافته؛ اما به نظر می آید نظارت ها در بحث توزیع كم شده است.


جان احمد آقایی امروز در نشست مقابله با كرونا در سالن غدیر استانداری گیلان با اشاره به اینكه باآنكه واقعیت ها امكان دارد تلخ باشد؛ اما باید بیان كرد اظهار داشت: بیان این واقعیت ها می تواند در تصمیم گیری درست موثر باشد.
وی بر ضرورت تشدید نظارت ها تصریح كرد و اضافه كرد: قیمت ملزومات بهداشتی كاهش یافته، اما به نظر می آید نظارت ها در بحث توزیع كم شده است.
معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با ابراز این عقیده كه اعلام خبر بازگشایی دانشگاه ها امنیت روانی خانواده ها را امكان دارد بهم بریزد، اظهار داشت: اگر معتقد به بحران هستیم، باید برای پیشگیری از هر فاجعه ای اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم.
آقایی معتقد است: امكان دارد خیلی از خانواده ها از حضور فرزندان شان به دانشگاه ها و مدارس ممانعت كنند، هیچ خانواده ای اجازه نمی دهد فرزند خویش را در مقابل ویروس كرونا قرار دهد.
كرونا معیشت ۳۰۰ دستفروش را گرفتار مشكل كرده است
ناصر حاج محمدی شهردار رشت هم در این نشست با اشاره به كاهش درآمد شهرداری و نگرانی از بابت حقوق كاركنان خاطرنشان كرد: با انتشار كرونا معیشت ۳۰۰ دستفروش در رشت هم گرفتار مشكل شده است.
وی خواهان توجه جدی به این قشر صدمه پذیر شد و اضافه كرد: ضدعفونی سطوح به صورت مستمر توسط شهرداری صورت خواهد گرفت.1399/01/19
12:31:16
5.0 / 5
3484
تگهای خبر: رشت , شهرداری , فروش , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg