شمال برگ ShomalBarg.ir
مدنی در حاشیه پویش سلامت احسان در مازندران خبر داد:

تولید و توزیع روزانه ۲۰۰ هزار ماسك در مناطق محروم توسط بنیاد بركت

تولید و توزیع روزانه ۲۰۰ هزار ماسك در مناطق محروم توسط بنیاد بركت

به گزارش شمال برگ مدیرعامل بنیاد بركت ستاد اجرایی فرمان امام از تولید و توزیع روزانه ۲۰۰ هزار ماسك تنفسی توسط این بنیاد در مناطق محروم اطلاع داد.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، امیرحسین مدنی در حاشیه مراسم پویش «سلامت احسان» در استان مازندران با بیان این خبر اضافه كرد: بنیاد بركت به شكل روزانه ۲۰۰ هزار ماسك تنفسی را در شرایط كاملاً بهداشتی و استرلیزه تولید و در مناطق محروم و كمتر برخوردار كشور توزیع می نماید.
وی افزود: بنیاد بركت همینطور از راه كارگاه ها و واحدهای تولیدی طرف مشاركت خود، روزانه ۶۵۰۰ دست پوشاك بیمارستانی (گان) و لباس ایزوله مخصوص پزشكان و پرستاران را تولید و تحویل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی می دهد.
مدیرعامل بنیاد بركت با اشاره به تولید و توزیع ۲ میلیون ماسك تنفسی توسط این بنیاد تا به امروز خاطرنشان كرد: در این مدت، ۷۰ هزار دست پوشاك بیمارستانی و لباس ایزوله مخصوص پزشكان و پرستاران معالج بیماران كرونایی هم تولید و در بیمارستان ها و مراكز بهداشتی و درمانی توزیع شده است.
مدنی تصریح كرد: این تعداد ماسك تنفسی و پوشاك بیمارستانی در بین خانوارهای ساكن در مناطق محروم و مراكز بهداشتی تمام استان های كشور توزیع شده است.
وی اظهار داشت: با سرمایه گذاری بنیاد بركت برای ساخت و راه اندازی یك دستگاه تولید ماسك در یكی از واحدهای صنعتی مشاركتی بنیاد، روزانه ۶۰ هزار ماسك تنفسی به شكل كاملاً ماشینی، بهداشتی و استرلیزه تولید می شود.
مدیرعامل بنیاد بركت با اشاره به سفرش به استان مازندران تصریح كرد: تا به امروز اقدامات و فعالیتهای خوبی در مازندران انجام شده است كه از آن جمله می توان به تولید و توزیع یك میلیون و ۱۰۰ هزار ماسك تنفسی در این استان اشاره نمود. همینطور یكهزار دست پوشاك بیمارستانی (گان) در مراكز بهداشتی و درمانی استان توزیع شده است.
وی افزود: یكی از واحدهای صنعتی دانش بنیان طرف قرارداد با بنیاد بركت در استان كه قبلاً در عرصه تولید شامپو فعالیت داشت، با تغییر خط تولید خود تابحال ۳۰ هزار محلول ضدعفونی كننده را تحویل سیستم بهداشت و درمان مازندران داده است.
طبق گزارش بنیاد بركت، دنی با اشاره به توزیع ۱۰۰ هزار بسته لوازم بهداشتی در مناطق محروم كشور در چارچوب پویش «سلامت احسان» اظهار داشت: در این پویش كه توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد احسان راه اندازی شده، تابحال ۱۰۰ هزار بسته لوازم بهداشتی شامل محلول ضدعفونی كننده، ژل دست و ماسك تنفسی در مناطق محروم كشور توزیع شده است.
مدیرعامل بنیاد بركت با اشاره به سهم ۱۰ هزار بسته ای استان مازندران از پویش سلامت احسان تصریح كرد: امروز و در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه، معاون عمرانی استاندار و رئیس بهداشت و درمان و جمعی دیگر از مسؤلان استانی، ۵۰۰۰ بسته لوازم بهداشتی برای توزیع در استان مازندران تحویل داده شد. ضمن این كه قبلا هم ۵۰۰۰ بسته دیگر در این استان توزیع شده بود.1399/01/15
21:36:05
5.0 / 5
3354
تگهای خبر: تولید , سفر , صنعت , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg