شمال برگ ShomalBarg.ir
فرمانده انتظامی گیلان خبر داد

جریمه ۶۰۹ راننده متخلف و توقیف ۵۳ خودرو در روز طبیعت

جریمه ۶۰۹ راننده متخلف و توقیف ۵۳ خودرو در روز طبیعت

به گزارش شمال برگ از گیلان فرمانده انتظامی گیلان ضمن قدردانی از همكاری و مشاركت شهروندان گیلانی در روز طبیعت، اظهار داشت: پلیس در جهت برخورد با رانندگانی كه بدون توجه به اطلاعیه های صادره برای حضور در فضاهای عمومی از منازل خود خارج شده بودند نسبت به توقیف تعداد ۵۳ دستگاه خودرو و جریمه نقدی ۶۰۹ راننده متخلف اقدام نمود.


سردار سرتیپ دوم عزیزاله ملكی در گفت وگویی ضمن قدردانی از همكاری شهروندان گیلانی به علت ماندن در منزل و مشاركت در قطع چرخه انتقال ویروس كرونا در روز ۱۳ فروردین با اشاره به استقرار عوامل انتظامی در كلیه معابر، محورهای مواصلاتی، پارك ها، بوستان ها و تفرج گاه ها از ساعات ابتدایی بامداد سیزدهم فروردین، اظهار نمود: طرح ممنوعیت تردد خودرو ها در سطح محورهای مواصلاتی منتهی به مناطق تفرج گاهی و اتراق در پارك ها و بوستان ها از ساعات ابتدایی روز طبیعت به اجرا درآمد كه خوشبختانه این طرح با مشاركت خوب شهروندان هم همراه بود.
فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به كاهش ۸۵ درصدی سفرهای نوروزی از آغاز اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نسبت به سال گذشته، اضافه كرد: پلیس با اجرای گشت های محسوس و نامحسوس و همینطور رصد خودرو ها در معابر شهری و محورهای مواصلاتی برون شهری، نسبت به اعمال محدودیت تردد خودرو ها اقدام نمود.
وی اظهار داشت: در این راستا، پلیس ضمن برخورد با رانندگانی كه بدون توجه به اطلاعیه های صادره برای حضور در فضاهای عمومی از منازل خود خارج شده بودند نسبت به توقیف تعداد ۵۳ دستگاه خودرو و جریمه نقدی ۶۰۹ راننده متخلف اقدام نمود.
وی تصریح كرد: بطور قطع همكاری اكثریت قریب به اتفاق شهروندان گیلانی و خارج نشدن آنها از منزل، نقش بسزایی در جلوگیری از شیوع كرونا داشت كه این مشاركت عمومی، نشان دهنده قانونمداری و فرهنگ والای مردم این استان است.
سردار ملكی با تقدیر از كلیه پزشكان، پرستاران، دستگاه های خدمت رسان و عوامل انتظامی كه برای حفظ سلامت و تأمین آسایش شهروندان به صورت شبانه روزی در حال خدمت هستند ابراز امیدواری كرد با تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و مشاركت تمامی شهروندان، بزودی شاهد كنترل كامل اوضاع و ریشه كن شدن ویروس كرونا باشیم.1399/01/15
12:53:37
5.0 / 5
3296
تگهای خبر: خودرو , سفر , گیلان , نور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg