شمال برگ ShomalBarg.ir
نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان عنوان كرد

مردم برای شكست كرونا همدل شدند

مردم برای شكست كرونا همدل شدند

شمال برگ: از گیلان نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در استان گیلان اظهار داشت: از مردم فهیم استان گیلان جهت حضور در منازل خود در روز طبیعت نهایت تشكر را دارم چونكه نشان دادند كه همدل شده اند تا بیماری كرونا را هر چه زودتر شكست دهند.


محمد حسین قربانی امروز در حاشیه اهدای محموله ۱۰ هزار لیتری مواد بهداشتی به مراكز بهداشت و درمان گیلان كه توسط سپاه انجام شد؛ با تبریك اعیاد شعبانیه و ولادت امام زمان (عج) اظهار نمود: از مردم فهیم استان گیلان جهت حضور در منازل خود در روز طبیعت نهایت تشكر را دارم چونكه نشان دادند كه همدل شده اند تا بیماری كرونا را هر چه زودتر شكست دهند.
وی با تشكر از اقدامات سپاه قدس گیلان برای كمك به كادر بهداشت و درمان استان اضافه كرد: سپاه قدس گیلان در تمام این ایام در كنار كادر بهداشت و درمان بوده و با حضور پاسداران و بسیجیان در بیمارستان ها و مراكز درمانی كمك شایانی به این حوزه كرده است.
نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در استان گیلان با اشاره به كمك سپاه قدس گیلان در حوزه تدفین اموات اظهار داشت: مراحل تدفین یكی از معضلات بزرگ ما در اوایل شیوع این بیماری بود كه سپاه قدس گیلان در این عرصه ورود كرد و خیلی از مشكلات را حل كرد.
قربانی با اشاره به كمك سپاه قدس گیلان در زمینه غربالگری مردم استان بیان نمود: ما با شروع طرح غربالگری در عرض چهار روز با كمك بسیجیان و پاسداران سپاه قدس گیلان و همینطور مراكز بهداشت حدود ۸۵ درصد مردم استان را غربالگری كردیم و رتبه نخست را در این در طرح در كشور كسب كردیم تا بتوانیم زنجیر انتقال این ویروس را قطع نماییم.
وی با اشاره به كمك سپاه قدس گیلان در حوزه مواد ضدعفونی كننده به بیمارستان و بهداشت و درمان استان اظهار داشت: این كمك هم می تواند یك گام دیگر برای ایجاد مشاركت همگانی جهت ریشه كنی ویروس كرونا باشد و بی گمان ما می توانیم با این همدلی بوجود آمده بین مردم، مسؤلان و كادر بهداشت و درمان نخستین استانی باشیم كه شعار غلبه بر ویروس كرونا را در این اعیاد شعبانیه در كشور عملی نماییم.1399/01/14
21:07:10
5.0 / 5
3184
تگهای خبر: زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg