شمال برگ ShomalBarg.ir
فرماندار صومعه سرا خبر داد

تشدید محدودیت رفت و آمد در صومعه سرا تا 15 فروردین

تشدید محدودیت رفت و آمد در صومعه سرا تا 15 فروردین

به گزارش شمال برگ از گیلان فرماندار صومعه سرا از تشدید محدودیت های ترافیكی در شهرستان در امتداد اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی آگاهی داد و اظهار داشت: همه ورودی های سه شهر صومعه سرا، تولم شهر و گوراب زرمیخ و 20 روستای گردشگری شهرستان تا 15 فروردین مسدود است.


سیدجلال سیدمحمدی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه اعمال محدودیت های ترافیكی در شهرستان صومعه سرا در امتداد اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از بامداد امروز تشدید می شود، اظهار نمود: همه ورودی های سه شهر صومعه سرا، تولم شهر و گوراب زرمیخ و ۲۰ روستای گردشگری شهرستان صومعه سرا تا اختتام روز ۱۵ فروردین مسدود و رفت و آمد در آن ممنوعست.
وی ادامه داد: این تصمیم در امتداد اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و بمنظور كنترل و پیشگری از شیوع كرونا توسط اعضای شورای تامین شهرستان اتخاذ شده است.
فرماندار صومعه سرا افزود: طبق مصوبه شورای تامین شهرستان رفت و آمد و حضور مسافران و غیر بومیان در سطح شهرستان صومعه سرا ممنوعست و پس مردم با احترام به این تصمیم محدودیت های اعلام شده را جدی بگیرند.
سیدمحمدی افزود: بر طبق مصوبه مذكور ورودی روستاهای لارسر، كلسر، میانده، فتمه سر، ملكسر، نفوت، ازگم، چمثقال، چكوور، طاهرگوراب و ضیابر در بخش مركزی و سیاه درویشان، نوخاله، هنده خاله، باقلاكش، صوفیانده، پارك و حاشیه رودخانه تولم شهر در بخش تولمات طی ۱۲ لغایت ۱۵ فروردین مسدود است.
وی با اشاره به اینكه ورودی روستاهای رفتگی، سیاه كوه، پشتیر، تنیان و سه سار در بخش میرزاكوچك نیز از طرف نیروی انتظامی و با مشاركت سپاه طی روزهای مذكور مسدود است، اظهار داشت: از ورود خودرو و مسافر به این مناطق جلوگیری و با خاطیان برخورد می شود.
فرماندار صومعه سرا همین طور با تبریك فرارسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی و ۱۳ فروردین روز طبیعت، اشاره كرد: حفظ سلامتی و امنیت روانی جامعه مهمترین اولویت ماست و همه این محدودیت ها در امتداد تامین سلامت، كاهش مخاطرات برای مردم و بازگشت سلامتی به جامعه در نظر گرفته شده و پس با افرادی كه سلامت جامعه را بر هم بزنند برخورد می كنیم.
منبع:

1399/01/12
14:44:24
5.0 / 5
3225
تگهای خبر: خودرو , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg