شمال برگ ShomalBarg.ir
فرمانده سپاه قدس گیلان عنوان كرد

پذیرش ۳۸ هزار بیمار به مراكز درمانی سپاه قدس گیلان

پذیرش ۳۸ هزار بیمار به مراكز درمانی سپاه قدس گیلان

به گزارش شمال برگ از گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینكه ۸ درمانگاه فعال داریم اظهار داشت: درمانگاه های ما حدود ۳۸ هزار نفر رجوع كننده در سطح استان گیلان داشتند كه نقش بسیار ارزشمندی در جهت پیشگیری از شیوع بیماری كرونا ایفا كردند.


سردار محمد عبدالله پور ظهر امروز با حضور در درمانگاه امام سجاد (ع) سپاه در رشت از روند خدمات رسانی و فعالیت این مجوعه بازدید كرد.
فرمانده سپاه قدس گیلان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه مراكز درمانی سپاه عمدتاً درمانگاه های شهری هستند، اظهار نمود: حدودا هشت درمانگاه فعال داریم و بزرگ ترین آنها هم درمانگاه امام سجاد در مركز استان است كه این درمانگاه ها تقریباً فیلتر شدن جهت كنترل افراد مشكوك به كرونا و پیشگیری از رجوع افرادی كه نیازی نبود به بیمارستان ها مراجمعه كنند.
عبدالله پور با تاكید بر اینكه در یك ماه اخیر درمانگاه های ما شبانه روزی شدند، خاطرنشان كرد: درمانگاه های ما تقریباً حدود ۳۸ هزار نفر رجوع كننده در سطح استان گیلان داشتند كه نقش بسیار ارزشمندی در جهت پیشگیری از شیوع بیماری كرونا ایفا كردند.
وی با اذعان به اینكه یك بیمارستان صحرایی در بیمارستان رازی كاملا مجهز توسط مجموعه نیروی دریایی برپا شد، اضافه كرد: برخی از افراد متخصص پزشك، پزشكیار و پرستار عمدتاً از تهران توسط بهداری سپاه به گیلان مأمور شدند كه در بیمارستان های سراسر استان و درمانگاه های سپاه مستقر كردیم تا درمانگاه های سپاه شبانه روزی شود و مابقی هم برای كمك به بخش درمان بیمارستان های دولتی و خصوصی فرستاده شدند تا كمكی از ناحیه سپاه به مجموعه درمانی شده باشد.
عبدالله پور با اشاره به اینكه بالغ بر ۱۲۰ نفر متخصص در این ایام در بیمارستان های دولتی و خصوصی داشتیم، اظهار داشت: تعداد زیادی از نیروهای لشكر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان و سپاه های نواحی ما به درخواست رؤسای بیمارستان ها در اختیار بیمارستان های رازی و حضرت رسول اكرم(ص) رشت، پیروز و میلاد لاهیجان، تالش، لنگرود، شهید امینی رودسر و انزلی جهت درمان و خدمت به بیماران كرونایی قرار گرفتند.1399/01/10
22:55:11
5.0 / 5
3490
تگهای خبر: خدمات , دریا , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg