شمالبرگ ShomalBarg.ir
معاون هماهنگ كننده تیپ ۱۱۶ قزوین خبر داد

ضدعفونی 14 هزار خودرو در عوارضی رشت قزوین

ضدعفونی 14 هزار خودرو در عوارضی رشت قزوین

به گزارش شمال برگ از گیلان معاون هماهنگ كننده تیپ ۱۱۶ قزوین اظهار داشت:  دو ایستگاه برای ضدعفونی كردن خودرو ها با تمام امكانات جنگ نوین در عوارضی آزادراه رشت - قزوین راه اندازی كردیم و تابحال حدود ۱۴ هزار خودرو ضدعفونی شدند.


سرهنگ علی زمانی امروز در حاشیه بازدید نماینده ولی فقیه در گیلان از رزمایش پیشگیری و پایش ویروس كرونا توسط تیپ ۱۱۶ شهید صفوی لشكر ۱۶ زرهی نیروی زمینی ارتش استان قزوین در ایستگاه عوارضی رشت ـ قزوین اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تمام توان و امكانات در چارچوب رزمایش پیشگیری و پایش كرونا پای كار آمدند و آماده مبارزه با این بیماری هستند.
وی به حضور تیپ ۱۱۶ قزوین برای مبارزه با ویروس كرونا در شهرستان رشت اشاره نمود و اضافه كرد: طبق برنامه ریزی هایی كه توسط سلسله مراتب صورت گرفته، تابحال اقدام های مختلفی برای مبارزه با ویروس كرونا در شهرستان رشت انجام شده است.
معاون هماهنگ كننده تیپ ۱۱۶ قزوین با اشاره به اینكه تعدادی پایگاه به منظور پایش مردم در مقابله با ویروس كرونا در شهر رشت مستقر كردیم، خاطرنشان كرد: تعداد دو دستگاه خودرو در محل ایستگاه شماره سه آتش نشانی برای ضدعفونی معابر و خیابان های رشت مستقر شدند و شب ها مبادرت به گندزدایی می كنند.
وی به استقرار نیروهای این تیپ در محل عوارضی آزادراه رشت – قزوین اشاره نمود و خاطرنشان كرد: دو ایستگاه برای ضدعفونی كردن خودرو ها با تمام امكانات جنگ نوین در عوارضی آزادراه رشت – قزوین راه اندازی كردیم و تابحال حدود ۱۴ هزار خودرو ضدعفونی شدند.
زمانی با اشاره به اینكه غربالگری و پایش سرنشین ها و راننده خودرو ها از اقدام های در حال انجام در محل عوارضی آزادراه رشت – قزوین است، بیان نمود: یك دستگاه اورژانس به همراه پزشك برای شناسایی افراد مشكوك به ویروس كرونا در محل مستقر است.
آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان هم در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش بی وقفه تمام دست اندركاران مبارزه با ویروس كرونا اظهار نمود: به منظور قدردانی از تمام عزیزانی كه برای سلامتی مردم مجاهدانه تلاش می كنند در این محل حضور پیدا كریم.
امام جمعه رشت، كنترل سلامت مسافران توسط لشكر ۱۶ ارتش قزوین را بسیار عالی عنوان نمود و اضافه كرد: نیروهای مسلح تلاش بسیاری انجام می دهند و در تمام بخش ها به فكر سلامتی مردم هستند.
آیت الله فلاحتی تصریح كرد: تمام برنامه های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در جهت سلامت مردم است.1399/01/05
13:22:36
5.0 / 5
3366
تگهای خبر: خودرو , رشت , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg