شمال برگ ShomalBarg.ir
معاون استاندار گیلان:

بهره برداری از فاز اول بیمارستان سیار رشت تا نیمه اردیبهشت

بهره برداری از فاز اول بیمارستان سیار رشت تا نیمه اردیبهشت

به گزارش شمال برگ از گیلان معاون استاندار گیلان به بازدید از روند ساخت بیمارستان سیار در سایت لاكان رشت اشاره نمود و اظهار داشت: فاز اول این پروژه با ظرفیت 120 تخت، نیمه اردیبهشت ماه سالجاری به بهره برداری می رسد.


علی اوسط اكبری مقدم در حاشیه بازدید از بیمارستان در حال تكمیل شهرستان لنگرود در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در بازدیدی كه هفته گذشته از این مركز درمانی صورت گرفت، نواقصی در روند اجرای پروژه وجود داشت كه برای رفع آن، یك هفته مهلت داده شد.
وی با اشاره به اینكه با گذشت یك هفته از بازدید قبلی نقصها برطرف شده، بیان كرد: دو طبقه از این بیمارستان با ظرفیت بیش از ۱۱۰ تخت قابل بهره برداری است كه الان عملیات تجهیز آن شروع شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با اشاره به اینكه طبقه همكف این بیمارستان تا اردیبهشت ماه امسال به بهره برداری می رسد، اظهار داشت: در صورت ضرورت می توان از این ظرفیت درمانی برای بستری بیماران كرونا بهره برد البته الان ظرفیت خالی جهت بستری این بیماران در بیمارستان امینی لنگرود وجود دارد.
او همینطور به بازدید از روند ساخت بیمارستان سیار در سایت لاكان رشت اشاره نمود و اظهار داشت: پی و سازه این پروژه، در حال اجراست و پیشرفت مطلوبی دارد.
اكبری مقدم زیربنای این بیمارستان را دو هكتار اعلام و اشاره كرد: فاز اول این پروژه با ظرفیت ۱۲۰ تخت، نیمه اردیبهشت ماه سالجاری به بهره برداری می رسد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان امروز از روند فعالیت تیم های بازرسی هلال احمر مستقر در لاهیجان كه نسبت به سنجش تب و غربالگری سرنشینان خودرو ها در مبادی ورودی این شهرستان اقدام می كنند، نیز بازدید كرد و به آنان خدا قوت گفت.
منبع:

1399/01/04
21:07:50
5.0 / 5
3174
تگهای خبر: خودرو , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg