شمال برگ ShomalBarg.ir
ناظر گمركات گیلان خبر داد

ترخیص 858 دستگاه تنفسی از گمرك بندرانزلی

ترخیص 858 دستگاه تنفسی از گمرك بندرانزلی

به گزارش شمال برگ از گیلان ناظر گمركات گیلان از ترخیص تجهیزات پزشكی مورد نیاز برای مقابله با ویروس كرونا از گمرك بندرانزلی اطلاع داد و اظهار داشت: تعداد ۸۵۸ دستگاه تنفسی به گمرك گیلان وارد و در كمترین زمان ممكن ترخیص و تحویل مراكز بهداشتی و درمانی استان شد.


ابوالقاسم یوسفی نژاد در گفت وگو با خبرنگاران، از واردات و ترخیص تجهیزات پزشكی مورد نیاز برای مقابله با ویروس كرونا از گمرك بندرانزلی و تحویل آن به مراكز بهداشتی اطلاع داد و اظهار نمود: با عنایت به چالش عظیم جهانی درمورد شیوع كرونا، باید همكاری لازم را با مدافعان سلامت یعنی پزشكان و پرستاران و كادر درمانی بیمارستان ها داشته باشیم.
وی خاطرنشان كرد: می توانیم با عرضه تسهیلات جهت انجام امور گمركی سهم ارزنده ای جهت جلوگیری از شیوع این بیماری و كمك به آحاد مردم بخصوص گیلانیان داشته باشیم.
ناظر گمركات استان گیلان ضمن اعلام آمادگی در جهت تسهیل و تسریع هرگونه خدمات گمركی جهت ترخیص اقلام بهداشتی و پزشكی، افزود: براین اساس تعداد ۸۵۸ دستگاه تنفسی به گمرك گیلان وارد و با مساعدت مسؤلان ارشد این گمرك در كمترین زمان ممكن ترخیص و تحویل مراكز بهداشتی و درمانی استان شد.
یوسفی نژاد تصریح كرد: دستگاه های مراقبت تنفسی با تجهیز به مانیتورینگ پیشرفته بیمار، كمك به تصمیم گیری های پزشك و داشتن قابلیت های كاربردی در ماسك آن، راحتی بیماران و بازگشت سریع تر تنفس طبیعی در آنها را فراهم می آورد.1398/12/29
15:37:34
5.0 / 5
3795
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg