شمال برگ ShomalBarg.ir
‍ فرماندار محمودآباد خبر داد

شروع به كار نقاهتگاه بیماران كرونایی در محمودآباد

شروع به كار نقاهتگاه بیماران كرونایی در محمودآباد

به گزارش شمال برگ مازندران فرماندار محمودآباد از شروع به كار نقاهتگاه بیماران كرونایی در این شهرستان آگاهی داد و اظهار داشت: در روز پنج شنبه 29 اسفند ماه رزمایش مدافعان سلامت دو از طرف ناحیه مقاومت بسیج با حضور همه جانبه تمامی دستگاه ها در محمودآباد و سرخ رود انجام خواهد شد.


فرماندار محمودآباد در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: تابحال اقدامات مطلوبی در شهرستان انجام شد و ما نه فقط بعنوان مسئول، بلكه به لحاظ شرعی و انسانی وظیفه داریم تا با تمام توان در حوزه پیشگیری و مقابله با شیوع این بیماری اقدام عملی انجام دهیم.
وی اشاره كرد: همه دستگاه ها برای مبارزه طولانی و سخت آماده باشند و نباید در فضای موجود كم كاری صورت گیرد.
فرماندار محمودآباد ضمن تقدیر از همراهی مردم شهرستان محمودآباد در رعایت الزامات ایمنی و بهداشتی اشاره كرد: تقاضا دارم شهروندان عزیز همانند هفته اول ویروس كرونا را جدی بگیرند تا بتوانیم با قطع زنجیره انتقال در مقابله با این بیماری موفق باشیم.
شریعت اظهار داشت: میهمان نوازی مازندرانی ها در طول تاریخ زبانزد بوده اما حالا شرایط بحرانی است و هموطنان عزیز باید از سفر به شمال كشور جدا پرهیز كنند.
وی با اشاره به اینكه مسئولان در حوزه اختیارات باید قاطعانه عمل كنند، تصریح كرد: تا امروز برخی از واحدهای اقامتی در سطح شهرستان پلمب شدند و اگر هر كسی در سرپیچی از قانون قدمی بردارد، كاملا قانونی رفتار می شود چونكه در حوزه سلامت و جان مردم با كسی تعارف نداریم.
فرماندار محمودآباد بیان كرد: اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان نظارت جدی تری در حوزه تعطیلی بازار داشته باشد و غیر از مشاغل خدماتی، سایر مشاغل طبق مصوبات استانی باید تعطیل شود.
شریعت از شروع به كار نقاهتگاه بیماران كرونایی در محمودآباد آگاهی داد و اضافه كرد: برمبنای مصوبه استانی ستاد پیشگیری و مقابله با كرونا همه شهرها موظف به تعیین مكانی با عنوان نقاهتگاه هستند تا بیماران بهبود یافته كرونایی، دوره بعد از درمان را در نقاهتگاه گذرانده و سپس به خانه خود بازگردند.
وی افزود: این نقاهتگاه مخصوص به شهروندان محمودآبادی بوده و تحت هیچ شرایطی بیماران بهبود یافته شهرهای دیگر را پذیرش نمی نماییم.
منبع:

1398/12/28
23:12:15
5.0 / 5
3785
تگهای خبر: خدمات , سفر , شمال , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg