شمال برگ ShomalBarg.ir

تغییر نحوه توزیع میوه های شب عید در گیلان

تغییر نحوه توزیع میوه های شب عید در گیلان

به گزارش شمال برگ از گیلان معاون امور بازرگانی سازمان صمت گیلان اظهار داشت: هزار تن میوه برای شب عید گیلانیان خریداری و ذخیره شده است كه به علت انتشار كرونا در استان، نحوه توزیع سال جاری همانند سال قبل نخواهد بود.


محمود خانزاده در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: سال جاری توزیع میوه شب عید به علت درگیری استان با شیوع بیماری كرونا همانند سال قبل نیست و نحوه توزیع تغییر كرده است.
وی ادامه داد: به علت اینكه توزیع میوه شب عید همانند سال های گذشته، صف را در میان مردم ایجاد می كردو این امر موجبات شیوع كرونا را فزایش می داد، بنا بر تصمیم ستاد مقابله با كرونا گیلان نحوه توزیع این میوه ها تغییر یافته است.
خانزاده خاطرنشان كرد: سال جاری ۶۰۰تن پرتقال و ۴۰۰ تن سیب ارومیه برای شب عید گیلانیان خریداری و در سردخانه ها ذخیره شده است كه با قیمت هر كیلو 6هزار تومان در میان مردم به صورت های مختلف توزیع خواهد شد.
وی خاطرنشان كرد: امروز فرمانداران شهرستانها هم جلساتی خواهند داشت تا نحوه توزیع این میوه ها را در شهرستان هایشان بدون اینكه تجمعات مردمی و یا صف به دنبال داشته باشد را به ما اعلام كنند.
معاون امور بازرگانی سازمان صمت گیلان تصریح كرد: فعلا از راه شركت های تعاونی، ادارات، كارخانجات و... اقدام كرده ایم و بدین سان هر اداره و یا كارخانه ای برای تأمین میوه شب عید كارگران و كارمندان خود می تواند در مرحله اول، برای 50 نفر از پرسنل از ما میوه بگیرد.
وی خاطرنشان كرد: بعد از توزیع میوه بین ادارات و كارخانجات و شركت های تعاونی، نحوه توزیع این میوه ها در مراحل بعد بعد از تصمیم گیری های مجدد ستاد ملی كرونا، به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.1398/12/25
23:08:03
5.0 / 5
3860
تگهای خبر: خرید , شركت , كارخانه , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg