شمالبرگ ShomalBarg.ir
استاندار مازندران:

از همه ظرفیت ها برای تامین نیازهای بهداشت و درمان استفاده می نماییم

از همه ظرفیت ها برای تامین نیازهای بهداشت و درمان استفاده می نماییم

به گزارش شمال برگ مازندران استاندار مازندران اظهار داشت: از همه ظرفیت ها برای تامین نیازهای بهداشت و درمان استفاده می نماییم و فعالان اقتصادی برای تامین نیازهای مقابله با كرونا پای كار آمدند.


به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان عصر امروز در جمع فعالان اقتصادی استان اظهار نمود: از همه عزیزانی كه برای ایجاد شورای مشاركت های مردمی در امتداد رفع نیازها و كاستی های بهداشت و درمان در استان تلاش می كنند، قدردانی می كنم.
وی با بیان این كه تلاش می شود تا مسئولانه ساز و كاری را برای پاسخگویی به این نیازها طراحی كرد، اشاره كرد: بدلیل اینكه وقوع این بیماری ناگهانی بوده و در شرایط بحرانی قرار داریم بدین سبب با امكانات موجود علوم پزشكی استان نمی توان به همه نیازها پاسخ گفت.
استاندار مازندران با اشاره به اینكه این ویروس در این مرحله متوقف نخواهد شد و مردم باید به سفارش ها برای ممانعت از شیوع این بیماری عمل كنند، اظهار داشت: طبیعتا در ایام آینده نیاز به اقلام بهداشتی و ضدعفونی كننده افزایش خواهد یافت و در چنین شرایطی باید از همه ظرفیت های استان بهره برد.
حسین زادگان با اشاره به اینكه مردم خوب و عزیز ما در دوران دفاع مقدس، بازسازی و بحران های مختلف همواره پیشگام بوده اند و با كار جمعی به دستاوردهای بزرگی دست یافته ایم، اضافه كرد: اگر مشكلات را به مردم منتقل نماییم طبیعتا مردم نسبت به هموطنان و هم استانی های خود مشفق و دلسوز هستند.
وی با اشاره به اینكه فعالان اقتصادی در همه شرایط و حتی در دو سال اخیر در بدترین شرایط تحریم كمك ها و همراهی های خودرا در بخش های مختلف دریغ نكردند و امروز نیز از آنان برای رفع نیازها دعوت كردیم، بیان كرد: فعالان اقتصادی اعلام نمودند كه برای تامین قسمتی از اقلام مورد نیاز وارد میدان شوند و بخشی نیز توسط دولت تامین خواهد شد.
استاندار مازندران اشاره كرد: نیازها را به این عزیزان اعلام كردیم و قرار شد فعالان اقتصادی خود به صورت شبكه ای با كسانی كه ارتباط دارند برای تامین اقلام مورد نیاز پای كار بیایند.
منبع:

1398/12/22
23:18:18
5.0 / 5
3331
تگهای خبر: اقتصادی , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg