شمال برگ ShomalBarg.ir

قدردانی سپاه گیلان از كوشش های مجاهدانه مدافعان حوزه سلامت

قدردانی سپاه گیلان از كوشش های مجاهدانه مدافعان حوزه سلامت

شمال برگ: ایسنا/گیلان سپاه قدس گیلان بمنظور قدردانی از مجاهدت های بی وقفه پرستاران و پزشكان گیلانی در امتداد مبارزه با ویروس كرونا اطلاعیه ای صادر كرد.


به دنبال شهادت برخی از پرستاران و پزشكان گیلانی در راه مبارزه با ویروس كرونا و خدمت رسانی به مردم سپاه قدس گیلان اطلاعیه ای صادر كرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
و مِنَ النّاسِ مَن یَشری نَفسَهُ ابتِغاءَ مَرضاتِ اللّهِ واللّهُ رَءوفٌ بِالعِباد
این روزها ملت بزرگوار ایران با بحرانی روبه رو شده است كه سبب گرفتاری و ناراحتی خیلی از ایشان را فراهم آورده است؛ اما هستند كسانی كه باارزش ترین دارایی، یعنی جان خودرا كف دست گرفته اند تا بتوانند التیامی بر درد مردم باشند.
مدافعان سلامت امروز پزشكان و پرستارانی هستند كه در خط مقدم مبارزه و مقابله با ویروس كرونا ایستاده اند تا بتوانند سلامت و آرامش را به جامعه بازگردانند؛ اساسا ملت ایران هیچگاه نام و یاد پزشكان و پرستارانی كه این روزها جان خودرا فدا كردند و در راه دفاع از سلامت ملت ایران به شهادت رسیدند را فراموش نخواهند كرد.
گیلان استان طلایه دارن بصیری است كه این دفعه پزشكان و پرستاران آن در عرصه خدمت خوش درخشیدند و طلایه دار شهادت در حوزه خدمت بی منت برای سلامت مردم شدند.
شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای هسته ای، شهدای امنیت، شهدای مدافع حرم و امروز هم شهدای خدمت و سلامت نشان داد كه همچنان این انقلاب در بعد معنوی درحال درخشش است و این معجزه انقلابی است كه به رهبری امام خمینی(ره) به پیروز رسید.
ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان در تمامی عرصه ها نمایان گر قدردانی غیور مردمان گیلانی است كه این دفعه با رعایت بیشتر در حفظ سلامتی و ماندن در خانه محقق می شود و یقینا از بركات خون شهدای خدمت در حوزه سلامت شاهد نابودی كرونا خواهیم بود.
در این روزهای سخت شاهد بودیم كه استان گیلان با تقدیم اولین شهیده زن تبدیل به پرچم دار شهدای خدمت در كشور شد؛ حضور فعالانه، خالصانه و ایثارگرانه پزشكان و پرستاران گیلانی و تقدیم این تعداد از شهدای خدمت تصویرگر ایثارگری مردمانی پیشتاز در عرصه های مختلف انقلاب است.
سپاه قدس گیلان اعلام می كند كه با تمام توان و ظرفیت خود تا اختتام این روزهای سخت در كنار سایر مدافعان سلامت ایستاده و در راه خدمت به ملت شریف ایران كمك كار و قدردان آنها خواهد بود».
منبع:

1398/12/21
00:03:18
5.0 / 5
3343
تگهای خبر: گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg