شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه:

ظرفیت های سپاه باید در خدمت مردم باشد

ظرفیت های سپاه باید در خدمت مردم باشد

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه با اشاره به تاكیدات فرماندهی كل سپاه پاسداران مبنی رو اینكه همه ظرفیت های سپاه باید در خدمت مردم باشد اضافه كرد: نیروی دریایی سپاه از یك ماه پیش آمادگی خودرا برای برگزاری این بیمارستان اعلام نموده بود.


سردار سیدعلی موسوی جزایری عصر امروز در افتتاح بیمارستان سیار سپاه در رشت اظهار نمود: بیمارستان سیار نیروی دریایی سپاه با هدف خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم گیلان در شرایط شیوع ویروس كرونا برگزار شده است.
فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه با اشاره به تاكیدات فرماندهی كل سپاه پاسداران مبنی رو اینكه همه ظرفیت های سپاه باید در خدمت مردم باشد اضافه كرد: نیروی دریایی سپاه از یك ماه پیش آمادگی خودرا برای برگزاری این بیمارستان اعلام نموده بود.
موسوی جزایری با اشاره به اینكه این بیمارستان ظرفیت پذیرش ۱۲۰ بیمار را دارد اشاره كرد: هم اكنون بیمارستان سیار ۵۴ تخته خوابی سپاه در استان هرمزگان نیز برگزار شده است.
وی با بیان اینكه بیمارستان نیروی دریایی سپاه در استان بوشهر مشغول خدمت رسانی در حوزه تروما است اشاره كرد: به زودی بیمارستان سیار ۴۰ تخت خدایی نیروی دریایی سپاه برای خدمت رسانی به بیماران كرونایی در شهر برازجان فعال می شود.
سرهنگ حسین امین پور نیز در این مراسم اظهار داشت: بسیجیان و پاسداران با تمام توان در حال خدمت رسانی به بیماران هستند تا به زودی ریشه بیماری كرونا از گیلان كنده شود.
معاون بهداشت و درمان سپاه قدس گیلان با بیان اینكه سپاه آمادگی همكاری كامل با دانشگاه علوم پزشكی استان را دارد اشاره كرد: كلیه درمانگاه های سپاه در استان گیلان هم اكنون بطور شبانه روزی آماده خدمت رسانی به بیماران است.
وی با اشاره به شروع به كار بیمارستان سیار نیروی دریایی سپاه در محوطه بیمارستان رازی رشت اظهار داشت: پرستاران و پزشكان متخصص بمنظور خدمت رسانی به بیماران در این بیمارستان حضور دارند.
منبع:

1398/12/19
21:05:01
5.0 / 5
3396
تگهای خبر: دریا , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg