شمال برگ ShomalBarg.ir

قطاری كه نیم ساعته شما را به شمال می رساند

قطاری كه نیم ساعته شما را به شمال می رساند

شمال برگ: نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی از بهره برداری از اولین تارنمای روستایی كشور در چمستان آگاهی داد.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، علی اسماعیلی در دومین همایش بزرگداشت روز مجلس در شهرستان نور با اشاره به اینكه هدف مدیران حفظ و حراست محیط زیست و آب و خاك و دریا و آب بندان و جنگل است، اظهاركرد: در همین راستا اولین حركت برای آغاز مطالعه و بردن این پروژه در جدول 20 و 19 بودجه كشور برای فاضلاب شهر نور، رویان و ایزدشهر و امیرآباد در دوره خدمتگذاری شروع شده است.
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه از آزادسازی و زیبا سازی سواحل نور، رویان و ایزدشهر و امیرآبادسخن گفت و اضافه كرد: تصویب طرح منطقه ویژه اقتصادی و گردشگری در شهرستان نور در كمیسیون اقتصادی و صحن علنی مجلس و شورای برنامه ریزی استان مازندران و همین طور كلنك بیمارستان 160 تختخوابی پس از 40 سال باز انجام شد.
اسماعیلی در ادامه از تفكر خط ریلی تهران به شمال از مسیر بلده آگاهی داد و اشاره كرد: با راه اندازی این خط ریلی كه در حال آماده سازی ساز و كار آن باز هستیم فاصله تهران به شمال به نیم ساعت كاسته می شود.
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه سومین بخش از توسعه پایدار اصل ارتباطات و تكنولوژی ارتباطات است، اشاره كرد: اولین و بزرگ ترین پروژه تارنمای روستایی كشور در بخش چمستان بهره برداری خواهد رسید و درآینده نزدیك این پروژه در 8 روستای بخش مركزی باز افتتاح می گردد.
وی آینده اقتصاد شهرستان را اقتصاد مجازی دانست و اضافه كرد: با تحت پوشش قرار دادن فیبر نوری در تمامی شهرستان نورآینده این شهرستان پایه تجارت الكترونیك، شهروند الكترونیك ودولت الكترونیك خواهد بود.
حجت الاسلام احمدی، امام جمعه نوز باز با اشاره به اینكه مجلس در راس همه امور قرار دارد، اشاره كرد: سرنوشت یك كشور به مجلس برمی گردد چونكه تمامی خواسته های به حق مردم باید در مجلس تعیین و تكلیف شود، كارنمایندگان در جهت تصویب قوانینی كه به نفع جامعه و برای پیشرفت این كشورباشد، بسیار دشوارو حساس است.
ایشان سپس با اشاره به اینكه استیضاح و سوال حق مجلس است، اشاره كرد: استیضاح باید در جای خود برای مسائل نظام صورت گیرد، چون مدیر ضعیف و مسئولی كه اراده برنامه ریزی ندارد در این كشور جایی ندارد. نمایندگانی كه در عزل و نصب ها دخالت دارند باید افرادی را كه بتوانند گره ای از مشكلات شهرستان را بازكرده و گام های مثبت بردارند بر سر پست ها قرار دهند.
حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینكه استان مازندران دارای تمامی ظرفیت ها ویژه است، یادآورشد: اتحاد بزرگان استان با یكدیگر و ارتقا مدیران در بالا ترین سطح كشور می تواند نقطه پرش بزرگان مازندران در قامت وزارت باشد و این استان كمبودی به نسبت دیگر استان های كشور ندارد.
علی شادمان، فرماندار شهرستان نور با تاكید بر اینكه این شهرستان در حوزه های توسعه و اجرایی به صورت جدی عقب ماندگی های تاریخی دارد، اضافه كرد: با وجود تمامی تلاش ها مدیران گذشته مشكلات جدی در این شهرستان خودنمایی می كند.
وی بیان اینكه دولت در سخت ترین شرایط اقتصادی قرار دارد، یادآورشد: حدود پنج ماه پیش دولت تورم 40 درصدی را به كمتر از 10 درصد رساند و رشد منفی اقتصادی را به حدود 7 بهبود بخشید، باید در پشتیبانی از این دولت گام های جدی برداشته شود.1397/09/13
15:12:19
5.0 / 5
5154
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg