شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیركل اوقاف و امور خیریه مازندران:

اسكان مسافران در زائر سراهای امامزادگان مازندران تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد

اسكان مسافران در زائر سراهای امامزادگان مازندران تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد

به گزارش شمال برگ ایسنا/مازندران مدیركل اوقاف و امور خیریه مازندران اظهار داشت: اسكان مسافران در زائر سراهای امامزادگان این استان تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.


حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی بامداد امروز در جمع خبرنگاران این استان با اشاره به اینكه برگزاری هر گونه اجتماع و مراسمات مذهبی در امامزادگان استان ممنوع می باشد، اظهار نمود: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس كرونا اسكان زائرین و مسافران در زائرسراهای بقاع متبركه مازندران ممنوع اعلام می شود.
وی با اشاره به ممنوع بودن توزیع غذای نذری در سطح آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبركه استان مازندران خاطرنشان كرد: رعایت نكات بهداشتی و ضدعفونی كردن مسیرهای ورودی و خروجی زائرین در بقاع متبركه استان ضروریست و به تمامی هیئت های امنا و مدیران بقاع متبركه استان دستور داده شد روزانه به صورت مرتب مبادرت به ضدعفونی كردن اماكن مذهبی كنند.
مدیركل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح كرد: خادمین آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبركه موظف می باشند روزانه سطوحی كه در معرض تماس عمومی قرار دارد را مرتبا با موادهای شوینده ضدعفونی كنند.
حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی اظهار داشت: برای پیشگیری از شیوع ویروس كرونا برگزاری هرگونه اجتماع و مراسمات مذهبی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبركه استان تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.
وی با اشاره به اینكه برخی از زائر سراها و سوئیت های بقاع متبركه استان فاقد مواد ضدعفونی كننده هستند، اضافه كرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس كرونا و نظر به سفارش های اكید بهداشتی تا اطلاع ثانوی امكان پذیرش مسافرین و زوار در امامزادگان و بقاع متبركه استان مازندران وجود ندارد و ازاین رو اسكان زائرین و مسافران در زائرسراهای بقاع متبركه ممنوع اعلام می شود.1398/12/07
16:55:13
5.0 / 5
3789
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg