شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس مازندران برای تأمین نظم و امنیت در انتخابات

آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس مازندران برای تأمین نظم و امنیت در انتخابات

به گزارش شمال برگ ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی مازندران از آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس برای تأمین نظم و امنیت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سطح استان اطلاع داد.


سردار سیدمحمود میرفیضی در گفتگو با ایسنا به تشریح تدابیر و تمهیدات ویژه پلیس در برقراری نظم و امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری كه فرمودند: " انتخابات برای كشور وملت، فرصتی بسیار بزرگ و برای دشمنان تهدید است، " اظهار نمود: برابر فرمایشات معظم له برگزاری پرشور انتخابات و حضور همگانی مردم در پای صندوق های رای، تضمین كننده امنیت كشور خواهد بود چونكه دشمنان از پشتوانه مردمی نظام بیشتر از امكانات تسلیحاتی آن هراس دارند.
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینكه امنیت یكی از چهار ركن اساسی انتخابات است، تصریح كرد: تأمین امنیت انتخابات و حفاظت از صندوق های رای، یكی از وظایف اصلی نیروی انتظامی است.
میرفیضی با اشاره به تدابیر و تمهیدات پلیس برای برقراری نظم وامنیت انتخابات به اجرای طرح های ویژه انتظامی، ترافیكی و امنیتی در این عرصه اطلاع داد و اضافه كرد: فرماندهی انتظامی استان ضمن تعامل و همكاری با دیگر دستگاه های اجرایی بخصوص ستاد برگزاری انتخابات با بسیج كلیه امكانات و تجهیزات اقدامات لازم را در این عرصه در دستور كار قرار داده است.
وی با اشاره به توطئه های دشمنان و معاندان نظام بر ضد كشور و كوشش برای كم رنگ كردن حضور مردم در انتخابات خاطرنشان كرد: بصیرت دینی مردم در خنثی سازی این توطئه ها نقش اساسی دارد و مردم ولایتمدار ایران اسلامی با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب كه فرمودند: «هر كسی كه به ایران و امنیت آن علاقه مند است باید در انتخابات شركت كند» با حضور پرشور خود در انتخابات همچون حماسه ۲۲ بهمن ماه بار دیگر مشت محكمی بر دهان یاوگویان و دشمنان قسم خورده نظام خواهند زد.
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینكه امنیت انتخابات، خط قرمز پلیس و پلیس حافظ این امانت است، تصریح كرد: هدف پلیس برگزاری انتخابات سالم در فضای آرام و با مشاركت حداكثری مردم است.1398/12/01
13:19:59
5.0 / 5
4169
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg