شمالبرگ ShomalBarg.ir
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

گام دوم انقلاب یك جهش در جهت پیشرفت ایران است

گام دوم انقلاب یك جهش در جهت پیشرفت ایران است

به گزارش شمال برگ ایسنا/مازندران عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: گام دوم انقلاب یك جهش در جهت پیشرفت ملت ایران بود كه پیروزی بیشتری را شاهد خواهد بود و ملت ایران با همان پیروزی ها پرچم ایران را به دست صاحب عصر خواهد سپرد.


سعید جلیلی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در ساری مركز مازندران ضمن تسلیت وفات آیت الله طبرسی اظهار نمود: اینكه چرا در بین ۲۰۰ كشور دنیا قدرت هایی كه خودشان را بزرگ می دانند توجه خودرا به جمهوری اسلامی معطوف كرده و ما در كانون توجه قرار داریم و اینكه چرا ۲۲ بهمن یوم الله است، پاسخ مشخصی دارد.
وی اشاره كرد: در تاریخ صد سال قبل هر وقت قدرت های دنیا منافعشان در خطر بود برای ملت ها تصمیم می گرفتند بطوریكه شمال و جنوب كشور را در گذشته تقسیم كردند و برای ملی شدن نفت هم قدرت های دنیا كودتا كردند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح كرد: در سال ۹۸ قدرت های دنیا تصمیمی می گیرند و می گویند قدرت ها باید سلاح هسته ای وتوو داشته باشند و منظور آنها از برد برد یعنی تا آنجایی كه منافع آنها به خطر نیافتند برای ملت ها آنها باید تعیین كنند چه داشته و نداشته باشند.
جلیلی اظهار داشت: این ها همان كشورهایی هستند كه مدعی آزادی حقوق بشر و آزادی بیان هستند اما در كار فرهنگی هم دخالت می كنند.
وی افزود: آنها با رسوایی تمام اعلام می كنند فلان جوان ایرانی اگر بخواهد عكس شهید سلیمانی را بگذارد ما باید تعیین نماییم و این دنیایی است از یك طرف ادعای آزادی و دسترسی آزاد اینترنت را برای جوانان مدعی است اما خروجی آن مشخص است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه كرد: دخالت های آنان در حدی است كه تراكنش های مالی یك شهروند اینجا و آنجا باید با نظارت آنها باشد و می خواهند آزادی ملت ها محدود كنند و منطق آنها این بوده كه زورمان زیاد است.
جلیلی بیان كرد: در این فضا و مناسبات جهانی كه برای خودشان قدرت تعیین می كنند، ۲۲ بهمن صورت گرفت و چرا شد یوم الله، چون ملت ما ایستادند وگفتند ما می خواهیم مستقل باشیم، آنها با این خیال خام فكر می كردند جمهوری اسلامی هم مانند سایر كشورها هستند كه در آنها قیام ها را سركوب كنند و حركت انقلاب را مقطعی می دانستند اما امروز ۴۱ امین سال را جشن می گیریم و این شجره طیبه بوده و این گام اول است.
وی عنوتان كرد: ملت ما با قدرت وارد گام دوم شدند و دعوت خدا و پیامبر را اجابت كردند تا حیات تازه داشته باشد و وعده های شیطانی قدرت ها را نادیده گرفتند و دل در گرو وعده الهی دارند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاكید بر اینكه ملت ما فقط مقاومت نكرد بلكه پیشرفت هم داشت، اظهار نمود: مناسبات تعریفی آنها تعرض با زور به حقوق ملت ها و سركار گذاشتن ملت ها بوده تا قبل از آن اهداف نامشروع خودرا داشته باشند امروز به جایی رسیدند كه گفتند گفت و گو لازم نیست ما اعلامیه ای را طرح می نماییم و شما انجام دهید و آنچه امروز به معامله قرن مشهور است.
جلیلی تصریح كرد: ایران توافقی كرد كه آژانس یك طرفه از آنها خارج می شود اما با ملتی روبرو شدند تا برد فعالیت ها را به ظهور گذاشتند، در دوره ای كه حتی سیم خاردار را هم نمی گذاشتند صادر نماییم و امروز دغدغه آنها موشك های بالستیك است.
وی اظهار داشت: در جنگ فقط رژیم صعودی ۲۸ میلیارد دلار به صدام كمك كرد و امروز صدام كجاست و ملت ما كجاست و امروز می بینیم عمیق ترین ارتباطات بین دو ملت وجود دارد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح كرد: در گفت و گو هسته ای وقتی ایران گفت به سوخت ۲۰ درصد نیاز دارد، می گفتند امتیازی بدهید تا سوخت بدهیم اما فرد نماز شب خوان ما توانست این امر را محقق كند كه این قدرتی شد.
جلیلی اضافه كرد: ملت ما خرمشهر را آزاد كرد اما فقط خرمشهر نیست كه آزاد شد به دنبال آن لبنان هم آزاد شد و امروز هر جنگی شكل می گیرد موج مقاومت است و خود آنها می گویند با انقلاب ایران ما توانستیم موفق شویم.
وی با اشاره به اینكه انقلاب یوم الله است و این تعارف نیست، اظهار نمود: وقتی سردار دل ها توسط آنها به شهادت می رسد عده ای به ظاهر دلسوز گفتند اگر شما بخواهید جبران كنید آمریكا با شما برخورد خواهدكرد و ایران پایگاه امریكا را نابود كرد و امریكا هیچ غلطی نمی تواند بكند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره كرد: امروز همه می دانند در ایران چه قدرتی شكل گرفته كه اعلام می نماییم ما بودیم كه پایگاه امریكا را زدیم و این قدرت را مردم ایجاد كردند و یك قدرتی شكل گرفته كه در پرتو انقلاب همه قدرت های شیطانی را نابود خواهند شد.
جلیلی اضافه كرد: با این ملت انشالله می توان موفقیت های بزذگتر را رقم زد، این ملت نشان داد كه ۴۱ سال انتخابش آموزه های دینی بود تا دین خدا را یاری كند و اگر روزی باور داشت كه اگر خدارا یاری كند خدا او را یاری می كند و حمایت خدا را می بینیم.
منبع:

1398/11/22
15:31:52
5.0 / 5
4356
تگهای خبر: ساری , شمال , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg