شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرماندار سیاهكل:

برف آب، برق و گاز سیاهكل را قطع نكرد

برف آب، برق و گاز سیاهكل را قطع نكرد

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان فرماندار سیاهكل با اشاره به اینكه بارش برف از روز گذشته شروع شده است، اظهار داشت: خوشبختانه تابحال مشكل ناشی از بارش برف نداشتیم و امكانات زیرساختی همچون آب و برق و گاز برقرار است.


محمود صوفی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بارش برف از روز گذشته در شهرستان سیاهكل، اظهار نمود: طی مدت مذكور بین ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتر بارش برف داشتیم.
وی با اشاره به اینكه بارش برف در بخش مركزی بیشتر از دیلمان است، اضافه كرد: خوشبختانه تابحال مشكل ناشی از بارش برف نداشتیم و شرایط عادی است.
فرماندار سیاهكل بیان كرد: كلیه امكانات زیرساختی همچون آب و برق و گاز در بخش مركزی و دیلمان برقرار است.
صوفی از باز بودن كلیه محورهای اصلی و فرعی شهرستان آگاهی داد و اضاف كرد: تردد در همه محورها جریان دارد و راه دسترسی روستاهای دیلمان باز است.
وی متذكر شد: باتوجه به پیش بینی هواشناسی در خصوص بارش برف و تشكیل ستاد مدیریت بحران شهرستان، تمهیدات لازم جهت تامین آرد نانوایی ها و سوخت جایگاه ها اندیشیده شده است و كمبود نداریم.
ایمان محمدپور نیك بین، شهردار سیاهكل نیز در گفت وگو با ایسنا، از آمادگی كامل خدمات شهری جهت باز نگه داشتن خیابان ها و معابر آگاهی داد و اظهار نمود: هم اكنون رفت و آمد در شهر جریان دارد و هیچ مسیری مسدود نیست.
وی با اشاره به اینكه از ۴۸ ساعت گذشته ماشین آلات راهداری شهرداری سیاهكل را در معابر مستقر كردیم، اظهار داشت: همزمان با آغاز بارش برف از روز گذشته عملیات را شروع كردیم تا رفت و آمد مردم گرفتار محدودیت نشود.
منبع:

1398/11/21
13:52:10
5.0 / 5
4507
تگهای خبر: خدمات , شهرداری , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg