شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیركل راهداری گیلان:

كلیه محورها باز است

كلیه محورها باز است

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان مدیركل راهداری گیلان از آمادگی اكیپ های راهداری در استان به دنبال بارش برف اطلاع داد و اظهار داشت: هم اكنون كلیه محورهای استان باز بوده و انسداد ناشی از بارش برف نداریم.


محمدرضا نازك كار در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به پیشبینی های انجام شده برای بارش برف سنگین در استان، اظهار نمود: ۵۱۷ نیروی راهداری در چارچوب ۵۳ اكیپ راهداری در ۲۰ راهدارخانه ثابت و هشت راهدارخانه سیار و سطح محورهای استان مستقر و آماده مقابله با هرگونه بارش برف پیش رو هستند.
وی به تجهیزات و ماشین آلات راهداری استان اشاره نمود و اضافه كرد: ۳۲۱ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبك در استان آماده اجرای عملیات راهداری اضطراری هستند.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خاطرنشان كرد: شن و نمك لازم برای بازگشایی جاده ها تأمین شده و اكیپ های راهداری استان در صورت بارش سنگین برف باز نگه داشتن محورهای استان با اولویت محورهای اصلی و شریانی را در دستور كار قرار خواهند داد.
نازك كار با یبان اینكه هم اكنون كلیه محورهای استان باز بوده و انسداد ناشی از بارش برف نداریم، متذكر شد: تنها محور پونل – خلخال تا اطلاع ثانوی مسدود است.
این مقام مسئول سپس از عموم مردم خواست در روزهای بارش برف حتی الامكان از تردد غیر ضروری در محورها اجتناب كنند تا اكیپ های راهداری بتوانند بدون وقفه و مستمر نسبت به برفروبی محورها اقدام و مانع بروز انسداد در محورها شوند.
وی از مردم خواست در صورتیكه مجبور به تردد در محورهای استان در روزهای بارش های پیش رو هستند حتما ضمن داشتن تجهیزات ایمنی ضروری، آخرین وضعیت راه ها را از راه تلفن گویای ۱۴۱ جویا شوند.1398/11/20
23:20:12
5.0 / 5
4527
تگهای خبر: تجهیزات , حمل و نقل , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg