شمال برگ ShomalBarg.ir
معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان:

۳۰ هزار نفر در گیلان مجری برگزاری انتخابات هستند

۳۰ هزار نفر در گیلان مجری برگزاری انتخابات هستند

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان اظهار داشت: بالغ بر ۳۰ هزار نفر عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات در استان همكاری می كنند.


محمود قاسم نژاد در گفت وگو با ایسنا، در مورد آمادگی استان برای برگزاری انتخابات، اظهار نمود: در استان گیلان بالغ بر ۳۰ هزار نفر عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات همكاری می كنند كه شامل هیات های اجرایی مستقر در ۱۶ فرمانداری و ۲۷ بخشداری مستقل به انضمام هیات بازرسی می شود، علاوه بر این تعدادی هم از سوی هیات نظارت در برگزاری انتخابات همكاری دارند.
رئیس ستاد انتخابات استان گیلان اضافه كرد: نیروهای اجرایی تلفیقی از اعضای هیات اجرایی، مسئولین شعب دریافت رای، نمایندگان فرماندار، محافظین صندوق دریافت رای هستند كه در بیشتر از ۲۵۶۳ شعبه دریافت رای استان فعالیت می كنند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان با اشاره به اینكه روند فرآیندهای انتخابات در استان تابحال با بكارگیری نیروهای معتمد، شایسته و تلاش شبانه روزی، مطلوب بوده است، اظهار داشت: مشاركت آحاد مردم بعنوان یكی از مولفه های اساسی در برگزاری انتخابات مورد توجه است، موضع نظام در قبال دشمنان و مستكبران، تعیین سرنوشت مردم با حضور در پای صندوق های رای، تشویق رای اولی ها برای مشاركت گسترده در انتخابات و هم بهره گیری از ظرفیت اقشار، اصناف و دانشجویان در موضوعات دارای اهمیت است.1398/11/16
13:27:11
5.0 / 5
4154
تگهای خبر: دریا , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg