شمال برگ ShomalBarg.ir

محدودیت های ترافیكی در محورهای مواصلاتی مازندران

محدودیت های ترافیكی در محورهای مواصلاتی مازندران

شمال برگ: ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه مازندران از محدودیت های ترافیكی از ساعت 12 ظهر امروز سه شنبه 8 بهمن ماه تا ساعت 6 بامداد روز شنبه 12 بهمن ماه در محورهای مواصلاتی استان آگاهی داد.


بر طبق گزارش پایگاه خبری پلیس، "علیرضا قدمی"در تشریح این خبر اظهار داشت: بمنظور افزایش ایمنی، ایجاد كشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیكی از ساعت ۱۲ ظهر امروز سه شنبه ۸ بهمن ماه تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه ۱۲ بهمن ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.
وی اشاره كرد: به همین دلیل تردد انواع موتورسیكلت به جزء موتورسیكلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیك تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه ۱۲ بهمن ماه از محورهای كرج- چالوس، هراز، فیروزكوه و بالعكس ممنوعست.
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، كامیون و كامیونت از محور "كرج- چالوس" اشاره كرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۱۱ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامدادان روز شنبه ۱۲ بهمن ماه از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۱ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامدادان روز شنبه ۱۲ بهمن ماه از مرزن آباد به سمت كرج به صورت یك طرفه خواهد بود.
قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها از محور هراز عنوان كرد: تردد تمامی كامیون ها و كامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۸ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامدادان روز چهارشنبه ۹ بهمن ماه و همین طور از ساعت ۶ بامداد تا ساعت ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه از این محور ممنوعست.
وی اظهار نمود: تردد تمامی كامیون ها و كامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ بامداد تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۲ بهمن ماه از محور هراز ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۱۱ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامدادان روز شنبه ۱۲ بهمن ماه از آمل به سمت رودهن ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۱ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامدادان روز شنبه ۱۲ بهمن ماه از آب اسك به سمت رودهن محدوده مشاء به صورت یك طرفه خواهد بود.
رئیس پلیس راه مازندران اضافه كرد: در محور سوادكوه تردد تمامی تریلرها به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز سه شنبه ۸ بهمن ماه از مسیر جنوب به شمال ممنوعست.
قدمی اظهار داشت: در همین محور تردد تمامی تریلرها به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ بامداد روز جمعه ۱۱ بهمن ماه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۱ بهمن ماه از مسیر شمال به جنوب ممنوعست.
وی در خاتمه از رانندگانی كه قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و همراه داشتن زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی، در صورت نیاز به كسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.
منبع:

1398/11/08
20:43:17
5.0 / 5
4703
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg