شمال برگ ShomalBarg.ir
نائب رییس شورای شهر ساری مطرح كرد

پشتیبانی از عملكرد سازمان عمران شهرداری از جانب شورای شهر ساری

پشتیبانی از عملكرد سازمان عمران شهرداری از جانب شورای شهر ساری

به گزارش شمال برگ ایسنا/مازندران نائب رئیس شورای شهر ساری اظهار داشت: شهرداری نیازمند مدیران شجاعی است كه با تمام وجود در شتاب گرفتن فعالیتهای عمرانی شهرداری تلاش كنند.


علی اكبر زلیكانی در شصتمین و سومین جلسه شورای شهر ساری از مدیریت و كاركنان سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری ساری به علت كار جهادی در فاز دوم پارك ملل قدردانی كرد و اظهار نمود: در ادوار گذشته هم بربسته را در قامت یك مدیر رده بالای مدیریت شهری (شهرداری مناطق) مد نظر داشته ام، وی با عملكرد موفق ۴ ماهه در سازمان عمران نشان داده از ظرفیت بالایی برای مسئولیت های خطیرتر برخوردار می باشد.
وی با تاكید بر اینكه پیشرفت فیزیكی پروژه فاز دوم بوستان ملل رضایت بخش بوده است، خاطرنشان كرد: مرتضی بربسته مدیری شجاع و كارآمد است كه در عین تواضع و فروتنی، قاطعانه از پس چالش های اجرایی این پروژه شاخص مدیریت شهری برآمده است.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری تصریح كرد: ما در انجام وظایفمان شعاری عمل نمی نماییم و به معنای واقعی اعضای شورای شهر از عباس رجبی شهردار و مدیران پركار و موثر مجموعه مدیریت شهری همچون مرتضی بربسته حمایت خواهند كرد.
زلیكانی اظهار داشت: بربسته با عملكرد موفق ۴ ماهه در سازمان عمران شهرداری نشان داده از ظرفیت بالایی برای مسئولیت های خطیرتر برخوردار می باشد و در ایفای مسئولیت جهادگونه عمل می كند.
وی افزود: در اهمیت پروژه بزرگ سازمان عمران در مجموعه فاز دوم بوستان ملل همین بس كه با بهره برداری از آن، منابع مالی شهرداری ساری تا ۱۰ سال محقّق می شود ازاین رو انتظار می رود با خرد و همت جمعی همه مدیران دلسوز مركز استان حمایت قاطعانه از این سازمان مهم شهرداری در دستور كار قرار بگیرد تا دستاورد اجرای این طرح بزرگ برای مردم شهر با توسعه و رفاه همراه شود.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری همینطور از فرمانداری، نیروی انتظامی، دادستان و امور آب شهرستان به علت همكاری در پیشبرد پروژه فاز ۲ بوستان ملل قدردانی كرد و اضافه كرد: این پروژه تا آخر دوره فعلی شورای شهر تمام می شود.1398/10/30
13:40:39
5.0 / 5
4391
تگهای خبر: ساری , شهرداری , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg