شمالبرگ ShomalBarg.ir
استاندار گیلان:

امید آفرینی و امید افزایی لازمه امروز جامعه است

امید آفرینی و امید افزایی لازمه امروز جامعه است

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان استاندار گیلان، رمز موفقیت و توسعه كشور را دستیابی به اهداف مورد نظر برای پیشرفت در بستر وحدت ملی خواند و اظهار داشت: برخی به لزوم این انسجام ملی باور ندارند و در این راستا گاهی زمینه انشقاق و دلسردی بخش هایی از جامعه را ایجاد می كنند، در صورتی كه امید آفرینی و امید افزایی لازمه امروز جامعه ماست.


ارسلان زارع امروز پنجشنبه ۲۶ دیماه در مراسم افتتاح خانه احزاب استان گیلان، یكی از مولفه های موثر در تقویت و وحدت را كه زمینه ساز اقتدار ملی است احزاب و گروه های سیاسی عنوان و اظهار نمود: احزاب با هر گرایشی می توانند بعنوان یك ركن، نقش اساسی در توسعه همه جانبه كشور داشته باشند.
وی با اشاره به خاموش شدن چراغ فعالیت احزاب در دولت های نهم و دهم اظهار داشت: دولت تدبیر و امید به زمینه سازی و حمایت برای نقش آفرینی بیشتر و بهتر احزاب در كشور توجه ویژه دارد.
استاندار گیلان با اشاره به فعالیت ۱۱۶ حزب دارای پروانه اظهار داشت: امسال ۹ جبهه حزبی جدید تشكیل و اطلاعات آن به وزارت كشور هم رسیده است.
زارع با اشاره به رد صلاحیت یا عدم احراز صلاحیت برخی از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از شورای نگهبان انتظار باز كردن فضای بیشتر برای ورود افراد با گرایش های مختلف سیاسی به چرخه انتخابات كه مورد تاكید دولت و از مطالبات مردم و احزاب هم می باشد، را داریم.
استاندار گیلان تصریح كرد: امیدواریم كه در شرایط پیش رو و لزوم حضور حداكثری مردم در انتخاباتی كه به یقین نماد مردم سالاری دینی كشور ماست، با مشاركت حداكثری همه احزاب، گروه ها و افراد به پای صندوق های رأی محقق شود.
سهیلا مدارایی، رئیس خانه احزاب گیلان هم در این مراسم اظهار نمود: خانه احزاب از سال ۸۱ شكل گرفت در دوره اصلاحات شكل گرفت و در دولت نهم و دهم فعالیت خانه احزاب منتفی شد و باردیگر دو دولت یازدهم این فعالیت ها از سر گرفته شد.
وی با اشاره به اینكه مكان پیشبینی شده برای فعالیت تمام احزاب گیلان است و هر كدام از احزاب در ایام تعیین شده در این مكان حضور خواهند یافت، اظهار داشت: این مكان دارای خوابگاه است و كلاس های آموزشی است.
مدارایی با اشاره و ضرورت حمایت دولت از احزاب تصریح كرد و اظهار داشت: ۱۰۹ حزب شناسنامه دار در كشور داریم.
به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا؛ در این مراسم نماینده سه حزب اصولگرا، اصلاح طلب و اعتدال به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.1398/10/27
12:10:08
5.0 / 5
4060
تگهای خبر: زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg