شمال برگ ShomalBarg.ir

وانت بارهای گیلان چگونه سهمیه سوخت دریافت كنند؟

وانت بارهای گیلان چگونه سهمیه سوخت دریافت كنند؟

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از تخصیص سهمیه سوخت وانت بارهای بین شهری بر طبق پیمایش آگاهی داد و اظهار داشت: از شروع بهمن ماه دریافت سهمیه سوخت بر طبق پیمایش خواهد بود.


محمدرضا نازك كار در گفت وگو با ایسنا، از تخصیص سهمیه سوخت وانت بارهای بین شهری آگاهی داد و اظهار نمود: از شروع بهمن ماه سال جاری دریافت سهمیه سوخت وانت بارهای بین شهری استان همزمان با سراسر كشور بر طبق پیمایش خواهد بود.
وی ادامه داد: لازمه دریافت سهمیه عملكردی سوخت وانت بارها منوط به دارا بودن كارت هوشمند رانندگان و ناوگان و نیز بارنامه است.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان اشاره كرد: به كلیه رانندگان وانت بارهای برون شهری استان سفارش می شود در اسرع وقت به دفاتر انجمن های صنفی رانندگان در مركز استان و سطح شهرستان ها و نیز دفاتر پیشخوان دولت الكترونیك مجری صدور كارت هوشمند رانندگان و ناوگان در سطح استان بازگشت و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند تا در ماه های آتی از بابت فعالیت حمل و نقلی و اختصاص سوخت خود گرفتار وقفه نشوند.
نازك كار دارا بودن حداقل ۲۳ سال برای راننده، داشتن گواهینامه رانندگی مجاز، مدرك تحصیلی حداقل اختتام ابتدایی و یا نهضت سوادآموزی، برگ صحت سلامت جسمی و روانی، ارائه گواهی عدم اعتیاد و سوء پیشنیه، اصل شناسنامه و همین طور كپی از تمامی صفحات آن، اصل كارت ملی، اختتام خدمت و یا معافیت دائم كپی آنها و دو قطعه عكس ۴*۳ از مهمترین شرایط و مدارك مورد نیاز جهت دریافت كارت هوشمند رانندگان است.
وی با اشاره به این نكته كه حداكثر سن ناوگان ۲۰ سال تعیین شده است، اظهار داشت: ارائه كارت وسیله نقلیه، گواهی معاینه فنی مجاز و معتبر و بیمه نامه شخص ثالث معتبر برای ستاندن كارت هوشمند ناوگان الزامی است.
این مقام مسئول اشاره كرد: متقاضیان برای اطلاع بیشتر از مراكز ورود اطلاعات كارت هوشمند می توانند به آدرس www.rmto.ir بازگشت كنند.
منبع:

1398/10/23
14:10:23
5.0 / 5
4434
تگهای خبر: حمل و نقل , دریا , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg