شمالبرگ ShomalBarg.ir
امام جمعه آمل:

پیام سردار سلیمانی در منطقه پیام صلح و مقاومت بوده است

پیام سردار سلیمانی در منطقه پیام صلح و مقاومت بوده است

به گزارش شمال برگ ایسنا/مازندران امام جمعه آمل با اشاره به اینكه پیام سردار سلیمانی در منطقه پیام صلح، مقاومت و هم دوستی بوده است، اظهار داشت: سردار سلیمانی در واقع فرماندهی جهان مقاومت را بر عهده داشته و انسانی جامع الاطراف بود كه در قلب همه مردم نفوذ پیدا كرده است و این نفوذ نه تنها در اسلام بلكه همه ادیان را شامل می شود.


حجت الاسلام جلیل مرتضوی ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه این روزها صحبت های همه مردم و سرتیتر خبرهای دنیا مربوط به سردار شهید سلیمانی است، اظهار نمود: سردار سلیمانی یك نیروی بسیجی و سپاهی بوده كه در هشت سال دفاع مقدس و عملیات های گوناگون حضور پر رنگی داشته است.
وی خاطرنشان كرد: سردار سلیمانی از زمانی كه به دستور فرمانده كل قوا عهده دار فرمانده سپاه شده بود توانسته مقاومت خویش را در جنوب لبنان، عراق، سوریه و یمن ضد داعش به خوبی نشان دهد.
امام جمعه آمل تصریح كرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری كلمه اخلاص برازنده ایشان بوده است چونكه دین داری، دین مداری، شجاع بودن، تدبیر داشتن، عقلانیت را چاشنی كار خود قرار دادن از خصائص و خصوصیت های سردار سلیمانی بوده كه باید از ایشان یاد كرد.
مرتضوی تصریح كرد: آنهایی كه از نزدیك با سردار قاسم سلیمانی حشر و نشر داشتند و این فرمانده مقتدر را می شناختند از خدا ترسی او آگاه بودند چون كه ایشان به مسائل شرعی اهمیت زیادی داده و در دهن دشمن قرار می گرفت تا به مردم عادی صدمه ای نرسد ازاین رو این امر از خصائص یك فرمانده مقتدر است چونكه شجاعت او ریشه در مكتب امیرالمومنین علی(ع) داشته است.
وی با اشاره به اینكه خون سردار سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و همرزمانشان بساط ظلم را در عالم بشریت برچیدند، اضافه كرد: نظام استكبار فكر كرده كه انقلابی بودن مردم ایران از بین رفته است اما حضور مردم در عراق، نجف، كاظمین، بغداد و ایران سبب شده كه اتحاد منطقه را چندین برابر كند.
امام جمعه آمل خاطرنشان كرد: مردم ایران نشان دادند با همه گرفتاری ها و مشكلاتی كه دارند گوش به فرمان امام و مقتدای خودشان مقام معظم رهبری هستند و ازاین رو با بصیرت و آگاهی به میدان آمدند و میدان را خالی نگذاشتند.
مرتضوی عنوان كرد: اگر دشمن می دانست این همه وحدت در میان ایرانی ها ایجاد می شود هیچ وقت دست به حماقت خود نمی زد.
وی با اشاره مطلبی از سردار سلیمانی كه گفته بود من یك تنه برای آمریكا كافی هستم، اظهار داشت: امروزه با این جمله سردار فهمیدیم ایشان برای جبهه كفر كفایت كرده است ازاین رو سردارانی امثال سردار سلیمانی هستند كه می توانند ادامه دهندگان راه ایشان باشند.1398/10/22
19:20:41
5.0 / 5
4206
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg