شمالبرگ ShomalBarg.ir
نماینده ولی فقیه در مازندران:

به شهادت رساندن “سردار سلیمانی” منطقه را با هم منسجم كرده است

به شهادت رساندن “سردار سلیمانی” منطقه را با هم منسجم كرده است

به گزارش شمال برگ ایسنا/مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینكه به شهادت رساندن سردار سلیمانی منطقه را با هم در مقابل آمریكا منسجم و متمركز كرده است، اظهار داشت: یك ائتلاف بزرگ مردمی در منطقه با محوریت مقاومت با نفرت از آمریكا شكل گرفته است.


حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی در خطبه های نمازجمعه ساری با گرامیداشت ایام فاطمیه و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی ضمن سفارش به برادران و خواهران دینی بر گوش دادن به تقوا اظهار نمود: با تقوا پاك باشیم و پاك زندگی نماییم تا روز قیامت محاسبه برای ما آسان شود.
وی با اشاره به اینكه مهم ترین و بهترین توشه برای انسان تقوا است و همه ما باید در زندگی با تقوا باشیم تا با تقوا رهسپار قیامت شویم، اشاره كرد: اینگونه فرد وظیفه سیاسی اجتماعی خودش را فهمیده است و تقوا یعنی تحول در مفهوم عمیق تر به ظن و گمان انسان كه در صحیفه سجادیه آمده خدایا به من اجازه بده كه من فكر كنم در ظن وگمان خودم كه به كسی كه ندارد، كمك كنم.
نماینده ولی فقیه در مازندران از مردم عراق، ایران و مازندران كه در تشییع پیكرسردار سلیمانی كه جانانه حضور پیدا كردند، تشكر كرد و اظهار داشت: انعكاس ملی و سراسری حضور حماسی مردم چندان پوشش رسانه ای نداشت و این نیازمند تعامل بیشتر مركز صدا و سیمای مازندران با رسانه ملی است.
محمدی لایئنی از مصوبه انقلابی مجلس شورای اسلامی تحت عنوان انتقام سخت آگاهی داد و اضافه كرد: طی آن تمام نیروهای آمریكایی كه در این ماجرا دخالت داشتند بعنوان تروریست عرضه شدند اما این كافی نیست، مجلس شورای اسلامی باید مصوبه های قبلی خود در ارتباط با cfc و FATF و معاهده های خارجی را پس بگیرد و این معاهده ها قابل قبول نیست.
وی با تشكر از پارلمان عراق در خصوص خروج نیروهای آمریكایی از عراق اشاره كرد: سپاه پاسداران سیلی سخت را نواخته و آمریكا گیج و منگ است كه چه شده و چه اتفاقی افتاده است، ملت ایران به سپاهیان خواهد اظهار داشت كه در این اقدام از شما حمایت خواهیم كرد.
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینكه یك ائتلاف بزرگ مردمی در منطقه با محوریت مقاومت با نفرت از آمریكا شكل گرفته است، اظهار داشت: زبان زور زبان دیگری را نمی طلبد، مسئولان ما روی زبان های دیگر وقت صرف نكنند.
محمدی لایئنی تصریح كرد: زینب سلیمانی فرزند سردار سلیمانی خطاب به رهبر گفت اشك های شما از خون شهدای ما جانگداز تر است، شما ولی حاج قاسم و ولی همه ما هستید، ما به این ولایت افتخار می نماییم.
منبع:

1398/10/21
14:27:29
5.0 / 5
4394
تگهای خبر: ساری , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg