شمالبرگ ShomalBarg.ir
سخنگوی دانشگاه علوم پزشكی مازندران:

مسمومیت كودك چالوسی ناشی از كیك بسته بندی منتفی است

مسمومیت كودك چالوسی ناشی از كیك بسته بندی منتفی است

شمال برگ: ایسنا/مازندران سخنگوی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی مازندران از منتفی بودن مسمومیت كودك چالوسی ناشی از كیك بسته بندی آگاهی داد.


فرزاد گوهردی در گفت و گو با ایسنا در مورد مسمومیت دختر بچه ای در چالوس كه گفته شد بر اثر خوردن شیرینی و احتمال قرص موجود در آن مسموم شده است، اظهار نمود: بودن قرص در شیرینی واقعیت نداشته و نگرانی روحی متاثر از وجود قرص در شیرینی موجب مطرح شدن این مساله از طرف خانواده دختر شده است.
وی اشاره كرد: بعد از پیگیری های انجام شده محرز شد دختر كیكی و شیرینی كه آلوده به قرص باشد خریداری نكرده بود بلكه خانواده او از یك شیرینی فروشی شیرینی تهیه كردند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشكی مازندران اشاره كرد: بعد از آن بهداشت محیط به شیرینی فروشی اعزام و نمونه برداری و آزمایشات صورت گرفته از شیرینی فروشی نشان داد كه شیرینی ها هیچگونه آلودگی میكروبی نداشته و فرضیه وجود قرص نیز با آزمایشات انجام شده مردود اعلام گردید.
گوهردهی اظهار داشت: بیشتر آلودگی ناشی از نشستن دست مطرح است كه فرد مورد نظر یك ساعت در بیمارستان تحت نظر بود و علایم تهوع را داشته كه پس از مدتی علائمش مرتفع شد و با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شده است.
وی یاداور شد: مركز استان، بهداشت استان و شبكه بهداشت شهرستان آزمایشات مختلفی را انجام دادند كه سوژه بودن قرص ها در این مسئله منتفی است.
منبع:

1398/10/02
23:38:35
5.0 / 5
4434
تگهای خبر: چالوس , خرید , فروش , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg