شمال برگ ShomalBarg.ir
مسئول ستاد اجرایی نمایشگاه الكامپ و فن بازار مازندران:

الكامپ فضای كسب و كار آی تی محور را تقویت می كند

الكامپ فضای كسب و كار آی تی محور را تقویت می كند

به گزارش شمال برگ ایسنا/مازندران مسئول ستاد اجرایی نمایشگاه الكامپ و فن بازار مازندران اظهار داشت: با عنایت به اینكه در سال 97 كارهای صنعتی رشد منفی داشته بدین سبب كارهای صنعتی آی تی محور حدودا 6.4 درصد رشد داشته است كه این امر نشان میدهد كه اهمیت به آن موجب تقویت ایجاد فضای كسب و كار آی تی محور خواهد شد.


عباس رمدانی در حاشیه یازدهمین نمایشگاه الكامپ مازندران در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه این نمایشگاه همزمان با پنجمین دوره فن بازار در نمایشگاه بین المللی قائمشهر در حال برگزاری است، اظهار نمود: در این دوره كه همزمان با هفته پژوهش است، نمایشگاه الكامپ با حضور شركت های فن آوری اطلاعات و دولت الكترونیك و نمایشگاه فن بازار با حضور استارت آپ ها و مجموعه شركت های دانش بنیان برای ارائه محصولات خود شركت كردند.
وی اشاره كرد: در این نمایشگاه بالغ بر ۸۱ استارت آپ، ۱۲ شركت دانش بنیان، ۳۵ شركت فناوری اطلاعات و ۲۵ مجموعه های دولتی و بانك ها حضور دارند.
مسئول ستاد اجرایی نمایشگاه الكامپ و فن بازار مازندران اشاره كرد: خدمات انفورماتیكی مجموعه های دولتی، سخت افزار و نرم افزار امنیت و شبكه فناوری اطلاعات و ارتباطات شركت ها و ایده های مجموعه استارت آپ ها همچون عواملی هستند كه به معرض نمایش گذاشته شده است.
رمدانی نقش الكامپ ها را رهایی از مشكلات اقتصادی دانست و اظهار داشت: امروزه اعتماد داشتن به فناوری اطلاعات و آی تی می تواند بستر خوبی را برای جلوگیری از اختلاس ها و فسادها فراهم آورد.
وی تصریح كرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه خدمات رسانی بهتر به مردم است و اگر به این مقوله اعتماد داشته باشیم خیلی از مشكلات كشور حل خواهد شد.
منبع:

1398/09/21
15:36:44
5.0 / 5
4448
تگهای خبر: اقتصادی , خدمات , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg