شمالبرگ ShomalBarg.ir
منصوریان:

نزدیك بود بی دقتی كار دستمان بدهد

نزدیك بود بی دقتی كار دستمان بدهد

شمال برگ: سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید تیمش با انجام یك بازی مالكانه برابر نساجی مازندران به برتری رسیده است.به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان بعد از برتری تیمش برابر نساجی مازندران اظهار نمود: به تیم خودم تبریك می گویم. به تمام مجموعه كارخانه و مدیریت باشگاه هم كسب این پیروزی را تبریك می گویم. كل مجموعه باشگاه ذوب آهن زحمت كشیدند تا ما پیروز شدیم. تیم ما خیلی زحمت كشید و فوتبال خوبی را ارائه نمود. در ۱۰ دقیقه ابتدایی بازی می توانستیم سه گل بزنیم اما روی بی دقتی نتوانستیم گل های زیادی به ثمر برسانیم. اگر باز هم بی دقتی می كردیم شاید مشكلات بازی های قبل گریبان ما را می گرفت. امروز جوان خیلی خوبی مثل معراج اسماعیلی هم بازی كرد و عملكرد خیلی خوبی داشت.

وی اضافه كرد: بازی خوبی را امروز شاهد بودیم و به غیر از صحنه پنالتی كه خوش شانس بودیم، در روند كلی بازیكنان ما فوتبال خوبی را ارائه كردند و خیلی خوب توانستیم بازی پرسپولیس را فراموش نماییم و در این بازی عملكرد خوبی داشته باشیم.

منصوریان در ادامه درباره عملكرد خلعتبری هم اظهار داشت: شما می توانید این بازیكن را هم روی نیمكت داشته باشید و هم بعنوان تعویض طلایی استفاده كنید. هر زمانی این بازیكن وارد زمین می شود خیلی خوب كار كرده و تاثیر مستقیم داشته است. او امروز حدود ۷۰ دقیقه بازی كرد و كاملا در تیم عملكرد مفیدی داشت. او وقتی با قاسم حدادی فر زوج می سازند تركیب خیلی خوبی در اختیار ما قرار می دهند. ما متوالی بازی می نماییم و باید مراقب سلامتی این بازیكنان هم باشیم. ما به جهت اینكه مالكیت توپ را در اختیار داشته باشیم خلعتبری را به تركیب اضافه كردم. ما امروز تعویض های خوبی هم انجام دادیم كه من از آنها رضایت كامل دارم. در مجموع باید اهتمام نماییم در برخی از بازی ها به برخی بازیكنان استراحت بدهیم چون سه روز در بین باید بازی نماییم. ما در ۱۰ روز آینده باید سه بازی انجام بدهیم. شاید باشگاه ما خیلی ولخرجی نمی كند اما حضور مدیران باشگاه در اردوی تیم به ما كمك می نماید. بازیكنان ما هم به این امید رسیده اند كه شاید باشگاه ذوب آهن در پرداختی ها گرفتار تاخیر شده باشد اما در كمیته انضباطی مطالبات بازیكنان سوخت و سوز ندارد.

او افزود: اگر خلعتبری بتواند ریكاوری خوبی داشته باشد در بازی بعدی هم می تواند به ما كمك نماید. اگر بتوانیم به تاكتیك ایده آل خودمان برسیم و وحدت و همدلی داشته باشیم می توانیم روند موفقیتمان را طی نماییم. اهتمام می نماییم در بازی های آینده هم از خوب بازی كردن دست نكشیم. در سه بازی آینده بهترین فرصت را در اختیار داریم تا در جدول خودمان را بالا بكشیم چون در بهمن ماه بازی های سختی پیش روی ماست. چون هم باید در تهران و هم در تبریز بازی نماییم و در اصفهان هم از سپاهان میزبانی نماییم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره عملكرد دروازه بان تیمش هم اظهار داشت: پس از مهار پنالتی توسط دروازه بان تیم ما، ما توانستیم بازی بهتری ارائه بدهیم. او یك دروازه بان ۱۸ ساله است كه تجربه زیادی ندارد. باید تلاش نماییم او را از نظر روحی روانی آماده نماییم. شاید در بازی قبلی برابر پرسپولیس او اشتباهاتی انجام داد و دروازه را گم كرد اما امروز واقعا عملكرد خوبی داشت. امروز، روزی بود كه این جوان را حفظ می كردیم چون او امروز یكی از بهترین بازیكنان زمین بود و چند بار توپ را به خوبی مهار كرد. ما بازیكنان جوان دیگری مثل علیرضا منظمی داریم كه وقتی به زمین می آیند واقعا عملكرد خوبی دارند.

او در ادامه درباره اضافه شدن حسن استكی به مجموعه كادر فنی ذوب آهن هم اظهار داشت: او بزرگ تیم است و مردم به احترامش می ایستند. در كنار او سیدكمال حسینی و عباس سیرمكانی در سال ۷۲، ۴۰ گل به ثمر رساندند. سال قبل حسن استكی را چند ماه در اختیار داشتیم. اما او ایده ای به ما ارائه نمی كرد. اما امسال از وقتی آمده ایده های خوبی می دهد و سبب شده تیم قدرتمندی پشت سر من باشد. اگر حسن استكی یا محمد سلسالی به بازیكنی حرفی بزنند آن بازیكن می بیند كه كاپیتان تیمش به او حرفی گفته و با جان و دل می پذیرد. ما اهتمام می نماییم گروه تیممان را متحد نماییم. من به دنبال یك دستیار خوب بودم و زمانی كه باشگاه حسن استكی را پیشنهاد نمود با جان و دل پذیرفتم. بدنساز تیم ما عملكرد خیلی خوبی دارد و در كل تیم خیلی خوبی در كادر فنی داریم و باید در كنار هم نتیجه هم بگیریم.

منصوریان در ادامه درباره اشتباهات داوری اظهار نمود: اعتقاد قلبی دارم كه باید به داور مسابقه احترام بگذاریم. بیژن حیدری یكی از بهترین داوران ایران است. اشكان خورشیدی هم همیشه عملكرد خوبی دارد. ما درباره نحوه قضاوت داوری تمكین داریم. امروز به نظر من هر دو پنالتی درست بود. هم پنالتی ای كه برای نساجی گرفته شد، صحیح بود و هم بر روی یك صحنه داور باید برای ما پنالتی اعلام می كرد كه اعلام نكرد. شاید در كنار زمین اعتراضاتی انجام بدهم اما وقتی در رختكن یك چای می خورم و به كنفرانس می آیم می گویم كه باید به داور احترام بگذاریم. شاید یك صحنه از نظر من پنالتی باشد اما داور كه از نزدیك دیده پنالتی را نگرفته و از نظر او پنالتی نبوده اما باید به داور احترام بگذاریم. به بازیكنانم هم گفته ام آنقدر تلاش كنید كه اشتباهات داور هم روی نتیجه مسابقه تاثیر نگذارد.

منصوریان درباره استراماچونی و جداییش از استقلال هم اظهار داشت: اجازه بدهید درباره استقلال صحبت نكنم چون خودم در بدنه استقلال بوده ام. استقلال به اندازه خودش لطمه و رنج و اذیت دارد. الان مسئولیت تیم ذوب آهن برعهده من است و ۲۴ ماه است كه از استقلال جدا شدم. یك مساله درباره جدا شدن افراد از هر باشگاهی مهمست و آن مساله این است كه امانتداری و احترام افراد حفظ شود. شما باید امانتدار باشگاه باشید و وقتی هم جدا شدید هم این امانتداری به شما شخصیت بدهد. بعضی از دوستانم از باشگاهی جدا می شوند و به باشگاه دیگر می روند اما ذهنشان همچنان درگیر باشگاه قبلی است یعنی از باشگاه قبلی دل نمی كنند اما من دوست ندارم درباره استقلال صحبت كنم و اجازه بدهید نظر ندهم. استقلال تیم سابق من بوده و اگر الان نظری بدهم شاید صدمه ای به این تیم بزنم. تمام تمركز من الان روی ذوب آهن است و افتخار می كنم كه در این باشگاه هستم.

او اشاره كرد: تیم من مالكانه بازی می كند و همیشه به دنبال این هستیم كه عملكرد خوبی در زمین داشته باشیم. در این شیوه محمدرضا خلعتبری عملكرد خیلی خوبی دارد و به ما كمك می نماید. سال ۸۰ و ۸۱ بازی های خلعتبری را به یاد دارم. او ۱۸ سال تجربه دارد. بارها به بازیكنانم گفته ام اگر در زمین گرفتار مشكل شدید توپ را به قاسم حدادی فر بدهید چون او هم در زمین عملكرد خوبی دارد. ارسلان مطهری هم می تواند در زمین عملكرد بهتری داشته باشد و از موقعیت ها می تواند استفاده نماید.
1398/09/19
14:23:50
5.0 / 5
5243
تگهای خبر: زمین , كارخانه , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg