شمال برگ ShomalBarg.ir

مراسم صبحگاه مشترك نیروهای نظامی و انتظامی در نوشهر برگزار گردید

مراسم صبحگاه مشترك نیروهای نظامی و انتظامی در نوشهر برگزار گردید

به گزارش شمال برگ ایسنا/مازندران بامداد امروز مراسم صبحگاه مشترك نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت روز نیروی دریایی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر برگزار گردید.


حجت الاسلام محمود مشایخ در این با اشاره به شعار نیروی دریایی "راه ما راه حسین است" اظهار نمود: راه امام حسین عزتمندی، لذت طلبی، ایثار و شهادت طلبی بوده كه نیروی دریایی آنرا شعار خود قرار داده است.
وی با اشاره به اینكه مولفه های عزت و اقتدار در نظام جمهوری اسلامی چند چیز بوده كه مردم بعنوان اولین مولفه آن هستند، خاطرنشان كرد: ما در كشوری زندگی می نماییم كه نظام مردمی است و این مردم هستند كه همواره از حكومت و نظام جمهوری اسلامی و انقلاب دفاع كردند.
امام جمعه نوشهر ذات انقلاب را بعنوان دومین مولفه عزت و اقتدار كشور عنوان نمود و اظهار داشت: ذات انقلاب از مولفه های قدرت است یعنی چه در ایدئولوژی انقلاب و چه فرهنگ و تفكرانقلاب عزت و قدرت خوابیده است، همینطور فرهنگ علوی، عاشورایی و مهدوی در این انقلاب وجود دارد.
مشایخ تصریح كرد: نیروهای مسلح كشور نیروهایی با پشتوانه مردمی و اقتدار است و باید گفت امروز نیروهای مسلح ما از كرامت بالایی در دنیا برخوردار می باشد.
وی با اشاره به اینكه دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر با همه امكانات و تجهیزاتی كه دارد از عوامل عزت این كشور است، اضافه كرد: در گذشته نیروهای دریایی و هوایی دوره تحصیلات خویش را در خارج از كشور می گذراندند البته تنها آموزش نبود بلكه زیر سلطه آنها بودند و كشورهای خارجی خط مشی نیروهای ما را مشخص می كردند اما امروز با كرامت بالا و عزت در داخل كشور با اساتیدی كه اهل همین كشور هستند، دوره ها را آموزش می بینند.
امام جمعه نوشهر با تاكید بر اینكه ارتش ایران مهار ناپذیر است، اظهار داشت: چونكه روی پای خود ایستاده است و در شرایط تحریم و سخت كه هم اكنون حاكم است به توانمندی های زیادی دست یافته است، نیروهای مسلح ما توانستند پهپاد پیشرفته آمریكا را ساقط كنند و همینطور موشك های پیشرفته كشور ما باعث ترس دشمن شده است.
مشایخ افزود: كشتی ها، ناوها و زیردریایی و آنچه كه مورد نیاز است سال به سال در حال تكمیل است و همه این ها نشانه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی با اشاره به اینكه نیروی دریایی اقتدار خویش را در امنیت دریایی نشان داده است، عنوان كرد: بیشتر تجارت ها در دریا صورت می گیرد و امنیت آن به وسیله شماها تامین می شود.
امام جمعه نوشهر وجود فرماندهی با بصیرت و آگاه و مدبر را از دیگر مولفه های قدرت نظام جمهوری اسلامی دانست و اضافه كرد: مقام معظم رهبری با درایت خود توانست آتش فتنه را خاموش كند و همواره این كشور را از شر بیگانگان و دشمنان نجات داده است.1398/09/09
22:54:17
5.0 / 5
4856
تگهای خبر: تجهیزات , مازندران , نوشهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg