شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیر تعاون روستایی گیلان خبر داد

توزیع مرغ و گوشت منجمد در نمایشگاه بهاره گیلان

توزیع مرغ و گوشت منجمد در نمایشگاه بهاره گیلان

به گزارش شمال برگ، از گیلان مدیر تعاون روستایی گیلان، از توزیع کالاهای اساسی همچون مرغ و گوشت منجمد در نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا اطلاع داد و بیان نمود: هر کیلو مرغ منجمد ۴۵ هزار تومان و هر کیلو گوشت ایرانی بین ۱۵۰ تا ۱۵۸ هزار تومان به فروش می رسد.


عباس جعفرپور، از فروش ۳۰ درصدی میوه شب عید ستاد تنظیم بازار استان گیلان، اطلاع داد و اظهار نمود: طرح تنظیم بازار میوه شب عید از ۲۵ اسفند ماه شروع شده و تا ۲۹ اسفند ماه ادامه داد.
وی به برگزاری ۳۵ غرفه توزیع میوه شب عید در سطح استان اشاره نمود و اظهار داشت: هشت غرفه در شهرستان رشت است.
مدیر تعاون روستایی گیلان در گفت وگوی خبری باران، قیمت هر کیلو سیب قرمز را ۲۵ هزار تومان دانست و خاطرنشان کرد: هر کیلو پرتقال تامسون خریداری شده از کشاورزان شرق گیلان هم هر کیلو ۱۳ هزار تومان به فروش می رسد.
جعفرپور، ضمن اشاره به کیفیت خوب سیب و پرتقال های ذخیره سازی شده، تصریح کرد: قیمت سیب و پرتقال ستاد تنظیم بازار ۱۰ درصد کمتر از قیمت بازار است.
وی با اشاره به اینکه میوه به اندازه کافی ذخیره شده، از مردم خواست در غرفه ها ازدحام نکنند و خاطرنشان کرد: ساعت فعالیت غرفه ها ۹ الی ۱۳ بامداد و ۱۶ الی ۱۹ عصر است.
مدیر تعاون روستایی گیلان همینطور از توزیع کالاهای اساسی همچون مرغ و گوشت منجمد در نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا اطلاع داد و بیان نمود: هر کیلو مرغ منجمد ۴۵ هزار تومان و هر کیلو گوشت ایرانی بین ۱۵۰ تا ۱۵۸ هزار تومان به فروش می رسد؛ همینطور مبادرت به توزیع شکر و برنج و خرما با قیمت مصوب کردیم.
منبع:

1402/01/01
02:54:41
5.0 / 5
161
تگهای خبر: خرید , رشت , فروش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg