شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیر جهاد كشاورزی ساری خبر داد

معرفی 6000 خسارت دیده ساروی برای دریافت تسهیلات 142 میلیاردی

معرفی 6000 خسارت دیده ساروی برای دریافت تسهیلات 142 میلیاردی

به گزارش شمال برگ مدیر جهاد كشاورزی ساری از معرفی 6 هزار بهره بردار ساروی خسارت دیده از سیل برای دریافت 142 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به بانكهای عامل اطلاع داد.به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد كشاورزی مازندران، رضا پورفلاح، اظهار نمود: با برآورد میزان خسارت برای هر بهره بردار و تایید كارگروه شهرستانی و استانی، تسهیلات بلاعوض و كم بهره بانكی به خسارت دیدگان سیل امسال پرداخت گردید.

وی خاطرنشان كرد: كارشناسان پهنه در مراكز جهاد كشاورزی، میزان خسارت را مزرعه به مزرعه، باغ به باغ و واحد به واحد مورد ارزیابی و در سامانه جامع امداد و بازسازی دولت (سجاد) ثبت كردند.

مدیر جهاد كشاورزی ساری تصریح كرد: 6 هزار و 219 بهره بردار ساروی خسارت دیده از سیل برای دریافت تسهیلات بانكی ارزان قیمت با سود چهار درصد برای بازسازی و احیاء اراضی زراعی و باغی كشاورزی و واحدهای تولیدی به بانكهای عامل این شهرستان عرضه شدند.

پورفلاح بااشاره به اینكه تابحال 772 نفر موفق شدند كه 35 میلیارد و 715 میلیون ریال از این تسهیلات را جذب كنند، اظهار داشت: بهره برداران خسارت دیده می توانند با رفتن به مراكز جهاد كشاورزی دهستان ها، معرفی نامه بانك را دریافت نمایند.
1398/07/05
14:03:03
5.0 / 5
4537
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg