شمال برگ ShomalBarg.ir
استاندار گیلان تاكید كرد:

لزوم تولید زیرساخت های خدماتی در حاشیه آزادراه رشت - قزوین

لزوم تولید زیرساخت های خدماتی در حاشیه آزادراه رشت - قزوین

شمال برگ: استاندار بر لزوم تولید زیرساخت های خدماتی در حاشیه آزادراه رشت - قزوین و ساماندهی دستفروشان در كنار جاده های اصلی استان تاكید نمود.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، مصطفی سالاری ظهر امروز در جلسه شورای ترافیك استان با اشاره بر ضرورت تولید زیرساخت های خدماتی در حاشیه آزاد راه رشت-قزوین خاطرنشان كرد: هم اكنون خدمات رفاهی و عمومی آزاد راه برای تسهیل سفر مطلوب نمی باشد و باید در مورد تولید كمپ های خدماتی در حاشیه ی آزادراه و ساماندهی فروشندگان سیار مستقر در راه رشت-قزوین اقدامات لازم اجرایی شود.
وی با اشاره به استانداردهای موجود در روند راه اندازی آزادراه ها بر ضرورت وجود پایگاه های امداد و نجات، اورژانس، پمپ بنزین، كمپ های فنی و مراكز خرید بین راهی اشاره نمود و با اشاره به اینكه تمامی این قابلیت ها در طرح گیل پارك پیش بینی شده است، از فرماندار رودبار خواست تا با هماهنگی اصناف و دستگاه های مرتبط نسبت برای بهبود روند خدمات رسانی جاده ای گام بردارند.
وی با اشاره به مشكلات مردم شهرستان رودبار ناشی از استقرار ایستگاه عوارضی آزادراه رشت- قزوین در محور امامزاده هاشم افزود: مدیریت آزادراه باید در بستر تعامل با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اقدامات لازم را برای جانمایی عوارضی جدید در آن سوی شهرستان رودبار به عمل آورد.
در ادامه این نشست همینطور در مورد ساماندهی دستفروشان مستقر در مبادی ورودی استان و شهرستان ها، تولید پل روگذر و زیر گذر در محورهای وردی غرب و شرق گیلان و هم ارتقاء خدمات اورژانس و هلال احمر در معابر درون و برون شهری بحث و بررسی گردید.1397/08/03
20:32:56
5.0 / 5
4938
تگهای خبر: خدمات , رشت , رفاهی , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg