شمال برگ ShomalBarg.ir

پایگاه های اورژانس محمودآباد پوشش 7 درصدی دارند

پایگاه های اورژانس محمودآباد پوشش 7 درصدی دارند

به گزارش شمال برگ، مازندران رئیس مرکز اورژانس مازندران با بیان این که محمودآباد دارای ۶ پایگاه اورژانس است، اظهار داشت: این شهرستان ۷ درصد مأموریت های استان را پوشش می دهد.یحیی صالح طبری در آئین افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهری محمودآباد اظهار نمود: خلاقیت کارکنان اورژانس ۱۱۵ محمودآباد قابل تحسین است و نوآوری که در کارهای مردم نهاد کردند فوق العاده بود.

وی اضافه کرد: مردم و پرسنل اورژانس ۱۱۵ محمودآباد در سال ۱۳۹۸ هم در اوج کرونا جهادی به میدان آمدند و برای کادر درمان لباس و ماسک تهیه و تولید کردند.صالح طبری خاطرنشان کرد: ما در دوران کرونا شهیدانی را از این شهر تقدیم نظام کردیم که مدافع سلامت بودند و در واقع محمودآباد یک پایه دینی، انقلابی، مذهبی و ملی دارد.

رئیس مرکز اورژانس مازندران تصریح کرد: محمودآباد دارای ۶ پایگاه اورژانس است که ۷ درصد مأموریت های استان را پوشش می دهد.او افزود: محمودآباد شهرستانی است که به اندازه استان مازندران موتور آمبولانس دارد، یعنی ۲ موتور آمبولانس استان ما در محمودآباد مستقر است.

این مسئول اظهار نمود: میزان زمان مأموریت در محمودآباد از متوسط ۱۰ دقیقه به ۴ دقیقه و ۳۵ ثانیه کاسته شده است.صالح طبری خاطرنشان کرد: بستر دریا در محمودآباد و کمپ های سلامت ما روزانه پذیرای ۶۰ بیمار است که به ما رجوع می کنند و خدماتی که ما در نظام جمهوری اسلامی عرضه می دهیم مجانی است.

او بیان نمود: هر مأموریت درون شهری ۲ میلیون تومان و مأموریت های تصادفی ۴ میلیون تومان برای ما هزینه دارد اما برای مردم این خدمات مجانی است.

رئیس مرکز اورژانس مازندران با بیان این که پایگاه امداد دریایی محمودآباد دومین پایگاه دریایی کشور و نخستین پایگاه دریایی استان است، خاطرنشان کرد: پایگاه امداد دریایی به این معنا نیست که ما در وسط دریا فردی را نجات دهیم، بلکه در صورت نیاز انتقال، بیمار را به مکان مورد نظر منتقل خواهیم کرد.

منبع:

1402/06/02
21:52:07
5.0 / 5
239
تگهای خبر: تولید , خدمات , دریا , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg