شمال برگ ShomalBarg.ir
رئیس پلیس راه گیلان خبر داد

ترافیک سنگین در ورودی رودبار

ترافیک سنگین در ورودی رودبار

شمال برگ: به گزارش شمال برگ، از گیلان رئیس پلیس راه گیلان، ضمن اشاره به ترافیک سنگین ورودی رودبار به علت خروج مسافران از استان، اظهار داشت: در داخل شهر رودبار هم به علت پارک دوبل و توقف آنی خودرو ها شاهد بار ترافیک هستیم.


سرهنگ جاور صفاری، با اعلان اینکه اکنون شاهد خروج مسافران از محور رشت - قزوین هستیم، اظهار داشت: طی ۶ روز گذشته بیشتر از ۴۳۰ هزار دستگاه خودرو وارد استان گیلان شده است.
وی با اشاره به به انتها رسیدن تعطیلات و آغاز خروج خودرو ها از استان از عصر امروز، اضافه کرد: در محورهای منتهی به محور رشت - قزوین بخصوص باند شمال - جنوب پل سراوان تا امامزاده هاشم ترافیک نیمه سنگین اما روان داریم و مسافران درحال تخلیه شدن هستند.
رئیس پلیس راه گیلان در گفت وگوی خبری، با اشاره به تراکم تردد در محورهای لنگرود - لاهیجان و رشت - انزلی، افزود: ترافیک در محور فومن - سراوان هم به سبب تخلیه مسافران کمی متراکم است.
صفاری با اشاره به ترافیک سنگین ورودی رودبار به سبب خروج مسافران از استان، اظهار داشت: در داخل شهر رودبار هم به سبب پارک دوبل و توقف آنی خودرو ها شاهد بار ترافیک هستیم.
وی از حضور پلیس راه و پلیس راهور در سطح محورهای خروجی استان اطلاع داد و افزود: تردد همه خودرو های سنگین شامل کامیون ها و تریلرها از ساعت هشت بامداد الی ۲۴ امشب ممنوع بوده تا ترافیک تخلیه شود بنابراین مسافران در شهر رودبار توقف نکنند و به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند.1402/03/16
10:11:02
5.0 / 5
240
تگهای خبر: خودرو , رشت , شمال , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg