شمال برگ ShomalBarg.ir
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه:

محرومیت زدایی افتخار سپاه است

محرومیت زدایی افتخار سپاه است

به گزارش شمال برگ، از گیلان دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه اظهار داشت: باآنکه سپاه در مقابل همه دشمنان ایران اسلامی ایستاده است، اما افتخار ما محرومیت زدایی و ساخت مسجد و مدرسه و خانه عالم و خانه بهداشت و مسکن و آبرسانی و اشتغالزایی و تهیه جهیزیه و... برای مردم است.


سردار سید ضیاءالدین حزنی امروز در مراسم قدردانی از فعالان حوزه محرومیت زدایی شهرستان های لنگرود، رودسر و املش که در تیپ مخصوص میرزا کوچک خان نیروی زمینی سپاه پاسداران برگزار گردید، با اشاره به نقش هدایت ها و مدیریت های امام خمینی(ره) در اوایل انقلاب، اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس هدایت های امام راحل ویژه بود.
وی با اعلان اینکه فرماندهی امام راحل در دوران جنگ سبب شد بر دشمنان پیروز شویم، اضافه کرد: همه دنیا ضد ایران بودند و از صدام حمایت می کردند، اما امام این جنگ را مدیریت کرد و همه دشمنان را شکست داد.
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران، با اشاره به اخلاص و صفا و صمیمیت امام خمینی(ره)، اشاره کرد: افتخار ماست که در محضر امام بودیم و فرماندهی و مدیریت الهی ایشان را درک کردیم و افتخار دیگر ماست که حالا پیرو امام خامنه ای هستیم.
حزنی با اعلان اینکه امام راحل در مقابل همه ابرقدرت های شرق و غرب و زورگویان عالم مقاوم و استوار بود و در مقابل مظلومان و ستم دیدگان برخورد پدرانه و صمیمانه داشت، اظهار داشت: هر سالی که از رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی می گذرد، ابعاد شخصیتی ایشان در عرصه آزادی خواهی و عدالت طلبی و ظلم ستیزی بیشتر مشخص می شود.
وی هنر امام را در مدیریت جنگ با وجود افکار و سلایق مختلف دانست و اشاره کرد: خیلی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون امام و رهبری هستیم و خیلی از این موفقیت ها و دستاوردها در آینده نه چندان دور نمایان می شود.
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، همین طور به پشتیبانی های آیت الله احسانبخش، نماینده فقید ولی فقیه در استان گیلان از جبهه ها اشاره و بیان کرد: رزمندگان در تمام عملیات ها دوران دفاع مقدس منتظر پشتیبانی هایی بودند که با مدیریت آیت الله احسانبخش از طرف مردم به جبهه ها اعزام می شد.
ایشان سپس ماموریت اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دفاع از این نظام و کشور دانست و متذکر شد: ماموریت دوم سپاه برقراری امنیت پایدار در سطح دنیاست که تا حالا جزو موفق ترین رده های نظامی بودیم، چونکه هیچ کشوری به خود جرات نمی دهد مرزهای ایران را تهدید کند.
حزنی، محرومیت زدایی را ماموریت دیگر سپاه دانست که در امتداد ماموریت اصلی آن به انجام می رسد و عنوان کرد: اولویت محرومیت زدایی در مناطق مرزی و کم برخوردار و محروم بوده که توسط همه رده های سپاه، از زمینی و دریایی و هوافضا گرفته تا قدس و دانشگاه ها و بیمارستان ها دنبال می شود.
وی اقدامات سپاه در عرصه محرومیت زدایی را غیر قابل شمارش دانست و اظهار داشت: باآنکه سپاه در مقابل همه دشمنان ایران اسلامی ایستاده است، اما افتخار ما محرومیت زدایی و ساخت مسجد و مدرسه و خانه عالم و خانه بهداشت و مسکن و آبرسانی و اشتغالزایی و تهیه جهیزیه و... برای مردم است.
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه از پاسداران تیپ مخصوص میرزا کوچک خان خواست پروژه های محرومیت زدایی در سه شهرستان لنگرود و رودسر و املش را در دستور کار قرار دهند و اظهار داشت: صفر تا صد پروژه های محرومیت زدایی را انجام می دهیم و کمک کار دولتمردان هستیم.
منبع:

1402/03/14
15:28:13
5.0 / 5
197
تگهای خبر: دریا , زمین , گیلان , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg