شمالبرگ ShomalBarg.ir
جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار:

نمایندگان مجلس برای مهار تورم اقدام مجدانه کنند

نمایندگان مجلس برای مهار تورم اقدام مجدانه کنند

به گزارش شمال برگ، از گیلان جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار اظهار داشت: از نمایندگان مجلس بعنوان قانونگذاران و ناظرین بر اجرای قوانین توسط دولت، انتظار می رود تا با اقدام مجدانه علاوه بر پیشگیری از افزایش افسارگسیخته قیمت ها، تورم هم مهار شود.


سرهنگ عباس حسینی امروز در دیدار روسای سازمان های اقشاری بسیج سپاه قدس گیلان با نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از عدم ثبات وضعیت شهرک های صنعتی و کارخانجات استان گیلان اظهار نمود: با عنایت به تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت تولید و اشتغال، بنظر می رسید مسئولین برای رفع مشکلات کارخانجات و شهرک های صنعتی استان گیلان تلاش مضاعف داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه وضعیت عفاف و حجاب در استان گیلان که مزین به هشت هزار شهید گلگون کفن این مرز و بوم است قابل قبول نیست خاطرنشان کرد: مساله فرهنگ در استان گیلان مساله جدی است، چونکه گیلان با پیشینه فرهنگ غنی نباید به علت آسودگی خاطر بعضی از مسئولین شاهد رفتارهای هنجارشکنانه باشد.
جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار و متخصصین بسیج ضمن اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار نوروزی در مشهد مقدس و تاکید ایشان در خصوص مهار تورم و رشد تولید اظهار داشت: متاسفانه با وجود تاکید رهبر انقلاب در خصوص مهار تورم، در سایه بی توجهی برخی مسئولین و متولیان شاهد رشد بی رویه قیمت خودرو بودیم که این مساله به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی باشد.
حسینی با انتقاد از وضعیت زیرساختی استان گیلان خاطرنشان کرد: وضعیت زیرساخت های بیمارستانی و خدماتی همچون آب، برق و گاز در استان گیلان نمره قابل قبولی ندارد و مسئولین استانی باید هر چه سریع تر اقدامات تمهیدات لازم را در دستور کار قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه بسیج همواره با عرضه راهکار ها و پیشنهادات علمی و تخصصی خویش را آماده فداکاری برای ملت دانسته و هر جا که کوتاهی از جانب مسئولین صورت می گیرد پای در میدان به صورت قانونمند گذاشته و همراه با ضابطه ظهور خواهد داشت، اضافه کرد: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار می رود تا با اقدام انقلابی و روحیه جهادی اثرات قابل توجهی را در دوران خدمتی خود به اثبات برسانند.
جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با تکیه بر دغدغه رهبر انقلاب در خصوص مهار تورم و رشد تولید تصریح کرد: از نمایندگان مجلس بعنوان قانونگذاران و ناظرین بر اجرای قوانین توسط دولت، انتظار می رود تا با اقدام مجدانه علاوه بر پیشگیری از افزایش افسارگسیخته قیمت ها، تورم هم مهار شود.
محمدرضا احمدی نماینده رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی در ادامه، ضمن اشاره به اهمیت جایگاه بسیج بعنوان حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار نمود: بسیج برای تحقق اهداف خود همواره با اخلاص برای پیشرفت و اثربخشی اجتماعی با تاکید بر روحیه معنویت، تخصص و تعهد خدمات بی شماری را عرضه کرده است.
وی ضمن اشاره به جایگاه بسیج و نقش بسیجیان در مهار خیلی از مشکلات اظهار داشت: بسیجیان همواره با تخصص و تعهد هرجا کوتاهی صورت گرفت مخلصانه و بی هیچ چشم داشت در میدان حاضر بوده و نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کردند.
نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی ایجاد وحدت و گسترش تفکر جهادی را از مولفه ها و شاخصه های بسیج دانست و اضافه کرد: نقش بسیج در تمامی زمینه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، نقشی اثر بخش بوده و متخصصین بسیج در چارچوب بسیج اقشار همواره به صورت تخصصی خیلی از ناملایمتی ها و کم کاری ها را با تعهد و تخصص خود برطرف کردند.
احمدی با اشاره به اینکه بسیج بازوی توانمند انقلاب در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است، اظهار داشت: بسیج فرصتی برای عرضه حرکت عظیم تحول ساز است که با حضور بسیجیان متخصص و متعهد روز به روز پویاتر می شود.
وی ضمن اشاره به اهمیت عفاف و حجاب از منظر قانون تصریح کرد: در گذشته ۳۲ دستگاه قانون عفاف و حجاب را اجرا نکرده و امروز شاهد هنجارشکنی عده ای از دختران و زنان هستیم که به فضل الهی این مساله هم برطرف خواهد شد.
منبع:

1402/01/29
00:37:55
5.0 / 5
330
تگهای خبر: تولید , خدمات , خودرو , رشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg