شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرماندار رشت:

امید آفرینی وظیفه همگانی است

امید آفرینی وظیفه همگانی است

به گزارش شمال برگ، از گیلان فرماندار شهرستان رشت اظهار داشت: امروز تبیین واقعیات و جهاد امیدآفرینی، وظیفه تک تک آحاد جامعه است.


حمیدرضا امام پناهی، فرماندار شهرستان رشت امروز در مراسم تجلیل از کارمندان بسیجی نمونه ادارات شهرستان که با حضور فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد؛ ضمن گرامیداشت یاد شهدای بسیجی انقلاب اسلامی و تبریک هفته بسیج، ضمن اشاره به تیزبینی و درایت امام راحل(ره) در تشکیل سازمان مردمی بسیج مستضعفین، اظهار نمود: گستردگی مشارکت های مردمی در مأموریت های دوران جنگ و صلح در چارچوب سازمان بسیج، مهر تأییدی است بر پشتیبانی حداکثری مردم از نظام مقدس اسلامی و قطعیت این نکته که مقابله با فتنه افکنی دشمنان همچون در آشوب های اخیر، بر امنیت نظام اسلامی می افزاید.
نماینده عالی دولت در مرکز استان با اعلان اینکه حضور موفق بسیج در عرصه های متعدد علمی، آموزشی، محرومیت زدایی و دفاعی، مسلمانان جهان و ملل تحت ستم را از حاشیه به متن تحولات جهانی کشانده، اضافه کرد: بسیج مستضعفین نیرویی استکبارستیز با رسالتی جهانی و مظهر اقتدار ایران قوی است.
وی بخش بزرگی از افتخارات کشور در زمینه گشایش های اقتصادی و موفقیت ها در روابط سیاسی و بین المللی را نتیجه هم افزایی دیپلماسی و میدان و مرهون تفکر بسیجی جوانان ایران اسلامی دانست.
امام پناهی با اعلان اینکه بسیج یک حرکت اجتماعی ریشه دار از صدر اسلام تابحال است، اظهار داشت: تحلیل تاریخ بیشتر از چهار دهه ای جمهوری اسلامی مؤید این مطلب است که استفاده از ظرفیت های بسیج، در تمامی عرصه ها کفه ترازو را به نفع جمهوری اسلامی سنگین تر کرده است.
فرماندار رشت با اعلان اینکه دشمن با هدف شبهه افکنی در باورهای نسل جوان و جدا کردن این بخش مهم جامعه از آرمان های انقلاب، همزمان هویت زدایی و هویت سازی کاذب را در دستورکار خود قرار داده است، اظهار داشت: امروز تبیین واقعیات و جهاد امیدآفرینی، وظیفه تک تک آحاد جامعه است.
وی ضمن اشاره به این که جمهوری اسلامی از آغاز تأسیس پاسخگوی مطالبات قانونمند بوده اما هیچ گاه در مقابل شرارت های خارجی و داخلی سر فرود نیاورده، افزود: خویشتن داری نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، سپاه و بسیج در مقابل جسارت و شرارت آشوب گران، به خاطر نتیجه دادن اقدامات تبیینی و فرصت برای بازگشت فریب خوردگان به دامان جامعه است.
امام پناهی تصریح کرد: روند توسعه کشور و دستاوردهای بی نظیر حاصل از خون پاک شهدا، ایثار جانبازان، استواری آزادگان و مقاومت مردم آگاه ایران اسلامی با حرکاتی از جنس آشوب های اخیر گرفتار وقفه و خلل نخواهد شد.
به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، در انتها این مراسم فرماندار رشت از 50 نفر کارمندان بسیجی نمونه ادارات شهرستان رشت قدردانی نمود.
منبع:

1401/09/03
16:52:43
5.0 / 5
226
تگهای خبر: آموزش , اقتصادی , رشت , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg