شمالبرگ ShomalBarg.ir
جانشین فرمانده انتظامی گیلان:

قاتل بسیجی شهید امنیت گیلان مجید یوسفی دستگیر شد

قاتل بسیجی شهید امنیت گیلان مجید یوسفی دستگیر شد

به گزارش شمال برگ، از گیلان جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری قاتلان بسیجی شهید مدافع امنیت ˮمجید یوسفیˮ ظرف مدت ۲۴ ساعت اطلاع داد.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ حسین حسن پور اظهار نمود: روز گذشته به دنبال شهادت یکی از بسیجیان حوزه کیاشهر در ورودی پارک بوجاق، مراتب برای شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: با عنایت به حساسیت مبحث و موقعیت جغرافیایی منطقه، ماموران انتظامی با تشکیل چندین تیم عملیاتی و انجام اقدامات فنی، اطلاعاتی و پلیسی و پایش دوربین ها و بررسی مسیرهای منتهی به محل وقوع حادثه و همینطور بهره گیری از منابع مردمی موفق شدند خودروی ال نود سفید متهم را شناسایی کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان اظهار داشت: ماموران بعد از بررسی و پایش محیطی و رسیدن به پلاک مورد نظر با استعلام از سامانه های تحت اختیار، موفق شدند خودرو را شناسایی، توقیف و دو متهم این پرونده را در مخفیگاه خود دستگیر کنند.
وی تصریح کرد: متهمان برای تکمیل پرونده در اختیار ماموران انتظامی قرار دارند و سپس برای رسیدگی به مرجع قضایی معرفی خواهند شد.




منبع:

1401/08/19
12:01:24
5.0 / 5
213
تگهای خبر: خودرو , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg