شمالبرگ ShomalBarg.ir
رئیس پلیس راه گیلان خبر داد

ورود ۷۹ هزار خودرو به گیلان

ورود ۷۹ هزار خودرو به گیلان

شمال برگ: به گزارش شمال برگ، از گیلان رییس پلیس راه گیلان، از ورود بیش از 79 هزار دستگاه خودرو به استان طی 24 ساعت گذشته آگاهی داد و اشاره کرد: بر طبق الگوهای تردد و ترافیک احتمالاً بر حجم ورود به استان افزوده خواهد شد.


سرهنگ جاور صفاری، با اعلان اینکه در ایام پایانی هفته و در آستانه تعطیلات آخر صفر هستیم، اظهار داشت: حجم تردد در محورهای ارتباطی استان گیلان از افزایش چشمگیری برخوردار است، اما هم اکنون ترافیک در کلیه محورهای مواصلاتی عادی و روان است.
وی با اشاره به تعطیلی سوم و پنجم مهر، اضافه کرد: از عصر روز پنجشنبه شاهد بار ترافیکی نیمه سنگین، اما روان در استان بودیم که پیش بینی می شود طی روزای آینده ترافیک بیتشتر شود.
رییس پلیس راه گیلان در گفت وگوی خبری، از ورود بیش از ۷۹ هزار دستگاه خودرو به استان طی ۲۴ ساعت گذشته آگاهی داد و اشاره کرد: بر طبق الگوهای تردد و ترافیک احتمالاً بر حجم ورود به استان افزوده خواهد شد و پس برای مدیریت ترددهای بین شهری محدودیت هایی اعمال می شود.
صفاری اظهار داشت: از ساعت ۱۲ الی ۲۷ روز یکشنبه، سوم مهر و از ساعت هشت الی ۲۴ روز سه شنبه، پنجم مهر محدودیت تردد برای کلیه وسائط نقلیه سنگین همچون کامیون و تریلر به جز حامل های سوختی و فاسدشدنی اعمال می شود.
وی متذکر شد این محدودیت ها در دو محور رشت - قزوین و بالعکس آستارا - اردبیل و بالعکس اعمال می شود تا شاهد ترافیک روان در محورهای برون شهری باشیم.
منبع:

1401/07/02
16:53:12
5.0 / 5
196
تگهای خبر: آستارا , خودرو , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg